Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

wyciek płynu chłodzącego z układu

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

Greg205

Post autor: Greg205 »

a ja stawiam na nagrzewnicę
jeżeli nie włączasz ogrzewania to nie śmierdzi
wiadomo że może zaciągać spod maski (choć nie powinno) ale jeśli chłodnica się tylko poci to na pewno by nie śmierdziało intensywnie w kabinie
mógłbyś ewentualnie poczuć momentami zapach płynu i tyle
przerabiałem kilka takich przypadków i zawsze była winna nagrzewnica więc warto ją sprawdzić

w prosty sposób możesz ją wykluczyć robiąc obwód na wężach przed nagrzewnicą - wystarczy zdjąć węże i połączyć je krótką rurką
jeśli przestanie śmierdzieć (lub będzie mniej śmierdziało bo płyn nie odparuje tak od razu) to masz przyczynę zapachów ;-)
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

a jednak obejrzałem używaną chłodnicę wyglądała przyzwoicie więc wziąłem ją najpierw na sprawdzenie do warsztatu gdzie naprawiają i pan powiedział że jest w idealnym stanie iże z czystym sumieniem można ją zakładać a te zapachy płynu to z chłodnicy jednak.
ODPOWIEDZ