Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

łańcuszek rozrządu

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

żuwik

Post autor: żuwik »

A rzucasz się że nie ma silników bezkolizyjnych po czym opowiadasz o jednym z nich.

Nie mam nic przeciwko ludziom w Twoim wieku, możesz wiedzieć nawet więcej niż ja jeśli o mnie chodzi, niemniej jak nie jesteś czegoś pewny (albo po prostu tego nie wiesz) to nie pisz bzdur. Już przynajmniej wiesz dlaczego ten silnik z Unówki pojechał dalej i nic się nie stało, ale to nie był żaden cud. W każdym razie są takie silniki i jest ich nawet dużo. Obecnie nie produkuje się takich z wielu względów technicznych ale to nie jest istotą tego tematu.
bont

Post autor: bont »

dzieki wam chłopaki, dzieki żuwik, w temacie że jak sie czegoś nie wie na bank to nie pisać bo poto sie pytam że by wiedzieć na bank gdybać to se mogłem i sam. jeszcze raz wam dzieki teraz wiem że moge śmigać bez stresu że mi reńka na złom nie zagoni. jak będe miał jakiś przypływ kasy to może pomyśle nad wymianą ale narazie jeśli nie ma grożby zagłady to sprawe oleje.
ODPOWIEDZ