Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Do posiadaczy Alpiny

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

A nie lepiej dorobić na zamówienie ?? np firma Janmor dorabia takie przewody . Tylko trzeba znać długości przewodów http://www.janmor.net/www/pl/index.php?p=oferta&s=12
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Kiedyś mi dorabiali tam właśnie do Alpine Turbo. Pojechałem do nich z kablami i dorobili na poczekaniu na wzór. Jakość taka sobie... Lepiej napisać do Sentech'a (też z Pabianic).
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

vino1986 pisze:dobra znow prosze o pomoc w nabyciu tych przewodow... nie da sie ich nigdzie kurcze kupic :evil:
takie przewody są w ofercie firmy NGK, koszt ok. 230 - 280 zeta, interesowałem się tym bo też szukałem i tak mi powiedzieli w jednym sklepie z tym że poradzili żeby skontaktować się raczej z jakimś przedstawicielem firmy NGK w polsce bo może się okazać że trzeba to sprowadzić z zagranicy, jednakże w katalogu ponoć coś takiego istnieje i to jako część ciągle produkowana. Niestety w zestawie nie ma ani fajek na świece ani tych "zaślepek" które się zakłada na fajki.pozdr.
vino1986

Post autor: vino1986 »

to ja wlasnie kupilem zwykle przewody proste... a ja bym wlasnie chcial takie jak oryginalne wystepowaly i jak pokazalem w linku wczesniej jedna strone...

a ze sie tak zapytam Sentech w Pabianicach ma swoja firme co produkuja przewody :?:
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Tak, Sentech jak i Janmor jest z Pabianic k/Łodzi (taka mała miejscowość).
wsmpw

Post autor: wsmpw »

MAAAAAAAAAAA :D:D produkują je :mrgreen:
vino1986

Post autor: vino1986 »

dobra Panowie bede sie z nimi musial skontaktowac... ciekawe tylko czy dorobia identyczne jak orginaly... :roll:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Kabar pisze:(taka mała miejscowość)
e nie taka mała:P :D janmor to kupa której radze nie kupować
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Jak będziesz miał na wzór to dorobią. Albo chociaż długości i modele końcówek.
vino1986

Post autor: vino1986 »

wzor... i tu bedzie problem... :-? sprobuje sie z nimi na tygodniu skontaktowac i zobacze co mi powiedza... a tak na marginesie wiem gdzie sa Pabianice bo jezdze do Lodzi i znam troszke juz tez te rejony... :-P :-P :-P
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no to nieźle :D ja tam znam na pamięć pabianice jak sie zgubisz to dzwoń:d
vino1986

Post autor: vino1986 »

znalazlem takie cos...
http://www.teilesuche24.de/pkw,renault, ... 7?c=100153

nie wie ktos czy quinton hazell ma gdzies jakis sklep w waszych miastach :?: bo niby wdg. katalogu maja numer serii XC1067...
bo znalazlem tez serie z NGK rc-rn1302... ale tez ni cholery nie idzie go dostac ;-(
jjmag

Post autor: jjmag »

koło mnie w wioskowym sklepie ma podobne kable i z tego co pamiętam przeznaczenie do fordów
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

vino1986 pisze:znalazlem takie cos...
http://www.teilesuche24.de/pkw,renault, ... 7?c=100153

nie wie ktos czy quinton hazell ma gdzies jakis sklep w waszych miastach :?: bo niby wdg. katalogu maja numer serii XC1067...
bo znalazlem tez serie z NGK rc-rn1302... ale tez ni cholery nie idzie go dostac ;-(

xc-1067 są dostępne w sieci QH ale czeka się ok.4 tyg., cena to 114 pln ale podejrżewam że jest to cena za 1 sztukę!!! - przynajmniej tak by wynikało z katalogU. Kolejna rzecz to taka że nie są to kable do r5 alpine ponieważ kable z alpinki końcówki do świec mają załamane pod kątem prostym a na rysunku xc1067 widać że sa one proste-no i na opsie wyraznie widać- silnik 1.6. PRZEDSTAW. NA ŚLĄSK F-MY QH TO "GÓRECKI" TEL. 0-32) 728-04-73 DZ.SPRZEDAŻY 0-601-468-248 lub sklep: CHORZÓW UL. KRASICKIEGO 7 TEL. 0-32) 241-78-67 W razie czego to f-ma górecki może przesłać to pod wskazany adres. Kable do r5 alpine są również w ofercie f-my AD STACHURA ale nie udało mi się zdobyć żadnego rysunku więc pozostaje wierzyć opisowi, wiem tylko że opisane długości zgadzają się z oryginałem, nic pozatym.pozdr.
vino1986

Post autor: vino1986 »

fakt te przewody sa do 1.6 niby ale do 17... jednak sa wymienne z produkowanymi do alpiny 1.4 turbo... znalazlem numery jeszcze Sentech-a ST8041 i BERU R 48-040 jednak nie sa one dostepne :-?...
a co do Stachury to tez sie w Kielcach u nich w firmie pytalem... i zamowilem i przyszly z prostymi fajkami takie jak do clio z gaznikiem... czyli takie jak na obecna chwile posiadam...
ODPOWIEDZ