Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Maolat - Renault Laguna 2.0 16V Executive '99

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

czyli trzeba butowac tak az korby bokiem powyskakuja :P :P

moze poszukaj na forum volvo co o tym motorze moze faktycznie tak ma byc i juz tak jak "honda" :P
kureckie30
Posty: 223
Rejestracja: 4 lutego 2010, 07:38

Post autor: kureckie30 »

uwierz mi ze nie powyskakuja, mam taki drugi silnik wystawiałem go na allegro nie da sie go sprzedac nawet za 200 zł(chyba sie nie psuja). no to kolejny pomysł na jaki wpadłem to zeby go zapałowac, silnik wytrzymuje krecenie po 7tys obr urywa sie prawa półośka na łaczeniu ze skrzynia nie ma innych usterek
Sweeper

Post autor: Sweeper »

to wysysanie oleju przypomina mi 1.4HDi który na 1000km ostrej jazdy (patrz 120-140 km/h) ściąga litr oleju silnikowego :D
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

akurat maolat zjedzie do polski to kupi od ciebie motora :D :P


pamietam pamietam jak o tym motorze gadalismy ze jest pancerniasty
Rosic

Post autor: Rosic »

taa... było też coś, że bez wody jeździł... ale chyba już za słabo kontaktowałem wtedy :D
Maolat

Post autor: Maolat »

:) si;lnik jest naprawde gipki. dopuki nie zasiadlem za kierownica nie wierzylem. ale tak jest , 6800 odcina, bardzo lubi obroty i zaczyna zyc od 4 tys. Czytalem troche o tych silnikach one zyja swoim zyciem jednemu bierze olej a innemu nie. Napisze jeszcze raz. W InstrykcjI pisze , jezeli silnik zuzywa ponad litr na 1000 km prosze zglosic sie do stacji diagnostycznej. wiec o czym mowa :) :P

Nik nie kopci, nie traci mocy, nie dzieje sie z nim nic co wskazywalo by na jakie kolwiek uszkodzenia.
Maolat

Post autor: Maolat »

Piękna i Bestia :)

Obrazek
unikorn

Post autor: unikorn »

paskudne to audi.... przynajmniej na tym zdjęciu
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

unikorn pisze:paskudne to audi.... przynajmniej na tym zdjęciu
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
unikorn

Post autor: unikorn »

nie będę pisał jakie zwierze mi przypomina bo znowu zaczniesz się wściekać, ale powiem, że to zwierze po ciężkiej chorobie mutacyjnej :P
vino1986

Post autor: vino1986 »

moze chodzi o piżmaka :?: :roll: audi tez mi sie nie podoba... co innego jak by to jakies lambo bylo ;-) a laga jak laga elegancka jak zawsze :->
Maolat

Post autor: Maolat »

vino1986 pisze:moze chodzi o piżmaka :?: :roll: audi tez mi sie nie podoba... co innego jak by to jakies lambo bylo ;-) a laga jak laga elegancka jak zawsze :->
Nareszcie ktoś powiedział coś o Lali !! Dziekuje Ci :)
unikorn

Post autor: unikorn »

nie chciałem pisać oczywistych rzeczy.:)
adam szachraj

Post autor: adam szachraj »

ładne to auidi
Maolat

Post autor: Maolat »

Żeby nie było że lagunki się nie psują :)
Zepsuło się pióro wycieraczki od strony pasażera.

Zakupiłem takie wynalazki. koszt niecałe 10ł. Zobaczymy czy to będzie działać :D

Obrazek
ODPOWIEDZ