Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Szyba

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
dawid1988kce
Posty: 19
Rejestracja: 26 października 2010, 10:54
Lokalizacja: Katowice

Szyba

Post autor: dawid1988kce »

czy szyba przednia z Rapida pasuje do r5 ?? pomoże ktoś tom zagadkę rozwiązać??
vino1986

Post autor: vino1986 »

moze Sir Tommies sie wypowie cos na ten temat :]
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Moim zdaniem jest dokładnie taka sama.
Awatar użytkownika
dawid1988kce
Posty: 19
Rejestracja: 26 października 2010, 10:54
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dawid1988kce »

bo widziałem w Katowicach za 40zł gostek odda a jakby cosik nie pasowała to lipa:P??
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Jutro będę na działce - zerknę z metrówką w ręku.
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Co by nie zakładać nowego tematu :>
Czy dużo jest problemów z wymianą przedniej szyby w piątce ?? Tzn. dla zwykłego śmiertelnika ;)
Bo krzyknęli mi 140zł, przy cenie szyby 180zł :uoee: Więc zamierzam wymienić sam :)
jjmag

Post autor: jjmag »

samo wklejenie to pikuś ale najgorsze jest wycięcie tak żeby nie uszkodzić tapicerki typu osłona słupka czy deska rozdzielcza bez demontażu
wsmpw

Post autor: wsmpw »

jjmag pisze:samo wklejenie to pikuś ale najgorsze jest wycięcie tak żeby nie uszkodzić tapicerki typu osłona słupka czy deska rozdzielcza bez demontażu
nie ma z tym problemu nalezy tylko poświęcić temu troche więcej czasu
największa blaszka do szpachlowania przyjacielem w tej kwestii nie wiem ile teraz kosztuje zestaw z klejem ale powinno być o jakieś 50 60 zł taniej niż ci powiedzieli
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

kurde drogo za samo wklejenie i usunięcie starej ostatnio w mercu A klasie ojcu wymieniali i płacił 90zł a tego kleju to jeszcze raz tyle co na normalną szybę idzie bo trzeba 2 obrysy robić
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
wsmpw

Post autor: wsmpw »

djmonkey pisze:kurde drogo za samo wklejenie i usunięcie starej ostatnio w mercu A klasie ojcu wymieniali i płacił 90zł a tego kleju to jeszcze raz tyle co na normalną szybę idzie bo trzeba 2 obrysy robić
co kraj to obyczaj
pozatym zalezne jest to od marki kleju podkładu itd..
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Mam w pracy klej firmy Wurth :)
Czyli da radę samemu wymienić :>
wsmpw

Post autor: wsmpw »

klej jak klej można wkleić nawet na klej do blach lecz musisz wiedzieć że potrzebujesz również primera takie czarne gówno śmierdzące acetonem :lol:
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

wsmpw pisze:musisz wiedzieć że potrzebujesz również primera takie czarne gówno śmierdzące acetonem
Dzięki :okok:
A o kleju pisałem, bo mam taki w pracy i nie muszę kupować ;)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no to musisz tylko kupić własnie taki primer chyba że go tez macie :D
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

do wycinania pełno jst różnych przyrządów na allegro-tańsze, droższe i bardzo drogie.
Bardzo dobrze wycina się żyłką wędkarską lub struną z gitary ale potrzebna jest pomoc drugiej osoby. Po przyklejeniu szyby przymocuj ją dwoma lub trzema paskami szerokiej taśmy klejącej do dachu, zapobiegnie to ewentualnemu obsunieciu sie szyby.
ODPOWIEDZ