Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Nie zapala się lampka od temperatury i ciśnienia oleju

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Nie zapala się lampka od temperatury i ciśnienia oleju

Post autor: egonn87 »

czasami mi gasną te lampki i nie mogę zapalić, czy to może być stacyjka?????
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2010, 15:10 przez egonn87, łącznie zmieniany 2 razy.
jjmag

Post autor: jjmag »

klemy na aku posprawdzaj najpierw bo wyglada jakby prądu brakło puźniej sprawdź kostkę stacyjki
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

Sorry, gasną inne lampki, pomyliłem się, gasną od temp i ciśnienia, nie mogę odpalić, chyba że na siłę- dodjaąc gazu...
vino1986

Post autor: vino1986 »

a aku naladowany :?: i czy w ogole kreci rozrusznikiem czy tylko sobie kliknie i nic :?:
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

kręci rozrusznikiem, aku mam za duży tak na marginesie....
unikorn

Post autor: unikorn »

Nic nie rozumiem.... i co z tego że gasną te lampki? Powinny gasnąć, zawsze gasną. Są od tego żeby gasły... i zapalały się dopiero jak coś się zjebie.... czego nie możesz zapalić? Papierosa? Świateł w samochodzie? Tych lampek co Ci gasną?
Co za durny temat... :P
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

jaki durny... nie zapalają się w ogóle te lampki, jak dalej twierdzisz że durny temat i zmyslam, to przyjedż do mnei to ci pokażę... z tym ze nie zawsze to sie dzieje, w sumie rzadko- o tym tez zapomniałem napisac, sorry

Aha i ja nie palę papierosów!!!! Pierwszego papierosa w życiu zapaliłem 3 miesiące temu, mam 22 lata, pierwszego dżojnta pół roku temu- dla zainteresowanych bardziej tematem :mrgreen:
unikorn

Post autor: unikorn »

egonn87 pisze:nie zapalają się w ogóle te lampki
to dla czego piszesz ze gasną? zgasnąć może coś co się zapaliło tudzież zaświeciło, jak np. słońce.
Nadal nie wiem czego nie możesz zapalić ;P

Durny temat.
żuwik

Post autor: żuwik »

Jak z puklatym...

Kolega ma problem ,ze czasem przekręca kluczyk i nie zapalają się kontrolki od oleju i temperatury płynu, a jak to się dzieje to nie może odpalić auta. Czasem się zapalą i wtedy odpala.

Kolego, a kontrolka od ładowania się włącza wtedy? Dmuchawa się włącza? Jeśłi nic się nie włącza - plus "po stacyjce" szlag trafia
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

unikorn pisze:
egonn87 pisze:nie zapalają się w ogóle te lampki
to dla czego piszesz ze gasną? zgasnąć może coś co się zapaliło tudzież zaświeciło, jak np. słońce.
Nadal nie wiem czego nie możesz zapalić ;P

Durny temat.
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nie zapalają się, nie gasną, w ogóle !!!!!!!!!!!!! Tzn zapalają czasem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akumulator się swieci, tzn. lampka od akumulatora się świeci, sam aku się nie świeci, mam wersję akumulatora która nie ma podświetlenia, jasne???...... ufffff
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

egonn87 pisze:nie zapalają się, nie gasną,
egonn87 pisze:zapalają czasem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
egonn87 pisze:Akumulator się swieci
egonn87 pisze:mam wersję akumulatora która nie ma podświetlenia
Błagam, zastanów się najpierw nad tym co piszesz, później jeszcze raz to przemyśl i jak dojdziesz to tego co chcesz napisać to wtedy jeszcze raz się zastanów. Jasne???
corey16

Post autor: corey16 »

a to są takie co sie świecą?
unikorn

Post autor: unikorn »

Żuw, Ty to jesteś zasadniczy... :P dobra nie robie sobie więcej jaj ale jak wszyscy będą tak pisać to niedługo to forum będzie totalnie nieczytelne. :P
jjmag

Post autor: jjmag »

no co ty Corey nie widziałeś takich w mojej 5 tej co sie spaliła jak sie zaczął świecić to maskę otworzyło
żuwik

Post autor: żuwik »

Ty masz beke, kolega ma problem, bo wstaje rano i nie wie czy do roboty dojedzie. Znam ten ból (drugi dzień w nowej pracy), może współczucie każe mi myśleć racjonalnie.

Też trzeba mu przyznać rację, że skoro coś się nie zapala to jak ma zgasnąć ;)

Skoro aku się świeci a olej nie, niezły szit się szykuje. Wtrysk czy gaźnik?
ODPOWIEDZ