Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

wtryski z airbox-em

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

vino1986

wtryski z airbox-em

Post autor: vino1986 »

czy zdalo by takie cos egzamin w samochodzie :?:
http://moto.allegro.pl/item841705825_ya ... tnice.html

mozna by bylo np w alpinie zamontowac po dorobieniu pod to ssacego i czy lepsze kopyto samochod by mial na tym niz z gaznikiem Webera 32 jaki jest oryginalnie w alpinie turbo :?: bo pozniej mozna bylo by airboxa przerobic na metalowy i dmuchnac turbem w niego... co o tym sadzicie :?: bo to jest pozniejszy plan jak nie przejdzie rejestracja na zolte blachy... i pytam czy takie cos by moglo sie sprawdzic...
carmaker

Post autor: carmaker »

wydaje mi sie ze montaż tego do alpy jest mało realny ,możnaby spróbować to założyć do silnika w którym jest wielopunktowy wtrysk np peugeot 205 gti bo widzialem takie patenty bo zostaje ci komp i instalacja fabryczna i podpinasz to zamiast seryjnej belki wtryskowej jakieś redukcje do węży paliwowych podłączenie linki gazu jakiaś pucha podłączenie przepływki...realne .A do alpy na gazniku ?
vino1986

Post autor: vino1986 »

wiesz kompa zawsze tez mozna dokupic... jednak nie wiem czy gra jest az tak warta swieczki bo to juz kolosalne pieniadze beda... ale ciekawilo mnie czy ktos montowal cos podobnego do samochodu lub widzial wtryski czy tam gazniki z motocykla przy silniku samochodowym...
carmaker

Post autor: carmaker »

Obrazek
w peugeotach to bardzo popularna modyfikacja poszukaj w googlach jest tego od cholery ale w wolnossakach
vino1986

Post autor: vino1986 »

nom a da sie jeszcze przez airbox-a dmuchnac turbina :?:
carmaker

Post autor: carmaker »

tego airboxu to w alpie raczej nie upchasz trzeba by coś zbudować, niewiem jak gazniki by na to zareagowały bo do turba to raczej muszą mieć dostosowaną konstrukcje jakby dostały ciśnienia na wlot to mogą cieknąć i bóg wie co jeszcze.A przy wtryskach pewnie można coś pokombinować ano i ten airbox jakby dostał ciśnienia z turbiny to by pewnie zrobił puf i kawałki...
ODPOWIEDZ