Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Brak prawego światła mijania i postojowego:(

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

SidVic

Brak prawego światła mijania i postojowego:(

Post autor: SidVic »

Tak jak w temacie w tymże są drogowe światła, lewe światło jest ok. Proszę o wyrozumiałość bo jestem "zielony w samochodzikach" ale ręce i umysł sprawny:)Zaczynam przygodę z "piękną Renatą" przyjmę na mejla wszystkie materiały jakby koś z Was miał chęci i czas na przesłanie. Pozdrawiam:)
gufner

Post autor: gufner »

Hmm, nie wiem czy opie.... jako pierwszy czy czekac na Moderatorow .... :D

DZIEN DOBRY :)

Milo mi cie powitac :)

A teraz miernik w dlon i jedziemy. Idziesz do lampy z przodu. Lampa ma zaroweczki, z czego jeden pin to masa, jeden postojowa i jeden mijania i jeden długie. Kolega ew. dziewczyna przelacza wlacznikiem przy kierownicy najpierw na postojowe. sprawdzasz czy dochodzi napiecie. Znow przelaczasz na mijania i sprawdzasz, pozniej drogowe i sprawdzasz. Skoro jedna strona ci dziala bez problemu wiec nie problem opracowac jakie napiecia, przy jakich ustawieniach wlacznika przy kierownicy, powinny pojawic sie na drugiej stronie. Jak sie nie poajwiaja, wymien przelacznik swiatel przy kieronicy. Ot i koniec :)

A opitoz za nieprzywitanie sie. No mam nadzieje ze nie bedziesz klubowiczem co wejdzie na forum, dowie sie czegos i zniknie :)
cyp

Post autor: cyp »

wylacznik swiatel przy kierownicy musi byc sprawny skoro jedna strona dziala ;) jak juz obstawialbym uwalony przewod albo styk przekaznika.... z drugiej strony moze jestem zielony ale swiatlo postojowe to takie ktore dziala lewa lub prawa strona... byly takie montowane w R5 ??? :->
SidVic

Post autor: SidVic »

Dzięki za rady dla mnie bardzo pomocne:) Właśnie wróciłem od brata żony gdzie wymieniliśmy
olej w silniku, płyn chłodniczy i .... żarówkę, był przepalony drucik od świateł mijania dlatego tylko świeciła długimi a co do światła postojowego to mi nie chciał powiedzieć miał ubaw ze mnie i nie wiem bo ja siedziałem i przełączałem światełka. A propos opitolu to ładnie przywitałem się na forum ogólnym w temacie "dzień dobry" ;), i nie mam ochoty być klubowiczem na "5 minut".
Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Renatkach:)
Ach zapomniałem dodać że światło prawe od strony kierowcy :oops:
ODPOWIEDZ