Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Podświetlenie zegarów i naprawa dystansomierza

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

eujot

Podświetlenie zegarów i naprawa dystansomierza

Post autor: eujot »

Nie wiem, czy odpowiednia kategorię wybrałem, ale bardziej odpowiedniej nie znalazłem. Żeby nie było offtopic, chciałbym zapytać o wymianę podświetlenia zegarów w modelu GTX. Ciężko się do tego dobrać? Jakich żarówek mam szukać?

Ale przede wszystkim chciałbym dowiedzieć się, czy naprawa dystansomierza jest możliwa? Mojego nie da się zresetować, nawet się nie kręci. Czy we własnym zakresie uda mi się go naprawić, czy powinienem udać się do zegarmistrza, czy lepiej szukać nowych zegarów?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nowe zegary... ceny sa takie ze nie ma sensu tego naprawiac....
zeby wyjac zgary zdejmujesz daszek (na wcisk jest) wysuwasz go do gory, potem na gorze zegarow 2 srubki i potem na wcisk jakos musza wyjsc... zarowki standardowe do podswietlenia 3W
Piotrek
Posty: 1003
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

dokładnie. rozkręcając licznik nie masz pewności czy go złożysz. na tym paliku do zerowania są 2 ząbki pewnie 1 ci sie urwał i dlatego nie zeruje a nie wiem czy gdzieś taki dostaniesz. lepiej kupić nowy zegar nawet na forum w giełdzie jakiś był
tel. 694-451-356
Obrazek
unikorn

Post autor: unikorn »

Qucor chyba ma jeszcze jedne zegary z obrotkiem. Zapytaj chłopaka.
Qucor

Post autor: Qucor »

Mam :mrgreen:
ODPOWIEDZ