Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

przelacznik swiatel zespolony

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

graczu

przelacznik swiatel zespolony

Post autor: graczu »

ehh ustrojstwo dzialalo pieknie az do dzis
cos skrzypnelo/gruchnelo i nie wrocil przy migaczu, musialem z 30 sekund nim gimnastykowac zeby chcial wrocic. Teraz jezdze delikatnie naciskajac... czasem mi sie tez dlugie wlaczaja.

Mozna to ustrojstwo naprawic? juz zamowilem u wasqa nowy (110 zl :( potrzebny od zaraz to sie zgodzilem) ale jakbym stary wyjal to moze cos tam sie da zrobic ? jest rozbieralny ?

i czy mozna to cos latwo samemu wymienic czy lepiej dac 20-30 zl komus i niech sie meczy z tym pol dnia ? :P
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

poszukaj... jest opis z duza iloscia zdjec na forum...
i na przyszlosc najpierw szukaj a potem pytaj
el_palindo

Post autor: el_palindo »

to jest raptem 4 śrubki :)

trzeba było dać znać to bym ci wysłał za koszt przesyłki :P
graczu

Post autor: graczu »

Lodoo pisze:poszukaj... jest opis z duza iloscia zdjec na forum...
i na przyszlosc najpierw szukaj a potem pytaj
wpisujac "zespolony" mi nie wyskoczylo, nie wpadlem na pomysl zeby wpisac "przelacznik" ;) dlatego zalozylem nowy temat - my bad ;)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

oczywiście że jest mój temacik :D:D dużo fotek ...
a jeśli nie dasz sobie radu to służe pomocą... :mrgreen:
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

jest to rozbieralne i da się to naprawic
wsmpw

Post autor: wsmpw »

panowie z łodzi i okolic jeśli nie dacie sobie rady służę pomocą lub naprawą nawet :-D
joynter

Post autor: joynter »

a ja mam problem typu takiego ze nie działaja mi dlugie... musze zastosowac kombinacje wylacz do postojowych, przyciagnij i przekrec na mijania- dopiero wtedy sie właczaja długie...
wsmpw

Post autor: wsmpw »

zajrzyj do mojego tematu opis z zdjęciami jest użyj szukaj ...
joynter

Post autor: joynter »

juz znalazlem... dziex. ta zlamana czesc z bialego plastiku to jest przyczyna niemoznosci wlaczenia dlugich???
wsmpw

Post autor: wsmpw »

dokłądnie jest to najczęśtszą przyczyną jeśli przełączysz na światła mijania i nie słychać cpyk po pociągnięciu dzwigni to na 99.9.9.99% to to
joynter

Post autor: joynter »

nowa czy wystarczy dobrze posklejac???
joynter

Post autor: joynter »

no i czy duzo roboty jest z rozebraniem tego.... samochodzik jest codziennie uzywany... :-/
wsmpw

Post autor: wsmpw »

mi to zajmuje ok 2 godzin z prerwami posklejać...... hmm nie wiem będzie trzymać ja wtapiam kawałki nóżki od diody nie wiem czy dasz rade poskładać spowrotem go bo są tam dość długie nity i sześciokątne tulejki nagwintowane yakkul miał do sprzedania chyba przełącznik
a i nie pisz posta pod postem:P
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Tyle razy na forum było opisywane jak naprawić, że aż wstyd pisać. Jak ktoś chce mogę załatwić nówkę z rabatem za 80zł od kumpla z renault 25 pasuje do r5 sam kupiłem :mrgreen: (w sklepie ok 110zł) w mój gust ładniejsza bo okrągła :-P
ODPOWIEDZ