Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Kable wysokiego napięcia, jakie najlepiej kupić?

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

Komar

Kable wysokiego napięcia, jakie najlepiej kupić?

Post autor: Komar »

Witam wszystkich!

Ostatnio moja Renia coś nie chciała jechać, gasła na wolnych obrotach, szukałem i szukałem przyczyny, aż w końcu znalazłem świecące na niebiesko kable zapłonowe, więc teraz będę kupował nowe i nie wiem czy ma ktoś już większe doświadczenie i potrafi mi polecić naprawdę dobre kable, które nie będą kosztowały fortuny??
Z góry dziękuje za pomoc!!

Pozdrawiam
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

bosch styknie... na 2 lata starczy...
Arti

Post autor: Arti »

nie pamiętam jak się to pisze, ale chyba: bougicord
polecam
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

nie kupwoac janmora bosch bedzie ok
Komar

Post autor: Komar »

słyszałem że te droższe janmory (niebieskie silikonowe) sa całkiem w porządku, dlaczego piszecie żeby ich nie kupować?
graczu

Post autor: graczu »

no wlasnie, jak to jest z tymi niebieskimi silikonowymi janmorami ?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

bo to janmor :-D
graczu

Post autor: graczu »

pytam serio bo ostatnio jak bylem u wasq'a i powiedzialem "jakies dobre przewody" to mi dal wlasnie te janmory silikonowe (niebieskie troche oczoj.ebne )
Komar

Post autor: Komar »

kurcze wiem że te janmory są najtańsze (45zl, a bougicord 70) ale pytam czy ktos ma je już sprawdzone, czy je ktoś konkretnie porównał?? Czy to są tylko uprzedzenia do firmy Janmor?? Ja już zakupiłem właśnie te oczojebne niebieskie janmory i jak narazie jest wszystko ok:) zobaczymy jak długo wytrzymają;)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

ja osobiscie mam uprzedzenie do wynalazkow... wole roche lepsze firmowki :-)
jak nowe to wiadomo ze beda ok, wlasnie chodzi o to ile wytrzymaja :-)
Ronin317

Post autor: Ronin317 »

Ja mam zalozone Sentecha i nie narzekam (kolega krecil na nich OS w N grupowej skodziance i bylo ok), a polecam Magnecory :-D
Hormon

Post autor: Hormon »

Ja dzis kupiłem przewody kraft, zna ktos taka firme? Podobno sa to dobre przewody
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

sentech tez syf u mnie w r19 16V zaczely przebijac po 3 miechach naszczesnie narazie 1 ale musze cos lepszego znalesc


janmory sentechy sa dobre maja dobry przewod ale spieprzone koncowki (czytaj polskie :P )

sa modele i janmora i sentecha ktore dzialaj super a czasami trafia sie bubel
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Polecam BERU, tato ma w oplu i sprawują się wyśmienicie już kilka lat z kolei,
NGK czy CHAMPION też dobre :-D
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

latwo mowic ale pokaz mi klienta ktory kupi przewody beru ngk za okolo 100-150 jak janmor kosztuje 35-40
ODPOWIEDZ