Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Hamulec ręczny, szukam części

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Abazaba

Hamulec ręczny, szukam części

Post autor: Abazaba »

Witam. Pierwszy raz na forum, jak zrobilem coś źle (nie ten dział itp) to przepraszam.

Mam problem. Szukam dokładnie tych dwóch części które są w czerwonej obwódce na obrazku. W sklepie dostać tego nie moge. Czy ma ktoś z was coś takiego na zbyciu.
Najbardziej odpowiadałby mi odbior osobisty w okolicach Katowic.

Obrazek
żuwik

Post autor: żuwik »

Jakiś szrot powinien to mieć ;)

Prawie dobrze, tylko silników benzynowych to jednak nie dotyczy ;)

Witamy i przedstaw nam swoje R5 w dziale "Nasze auta" ;)
Abazaba

Post autor: Abazaba »

no właśnie z tymi szrotami to mam problem bo nie ma u mnie w poblizu takiego albo nic o nim nie wiem (a przydałby sie bardzo bo potrzebuje jeszcze czesci do clio 1), jezeli to ni sprawi problemu to prosze o przeniesienie do odpowiedniego dzialu
Karol

Post autor: Karol »

w Bytomiu czy gdzies w okolicy jest szrot, i ponoć dużo części do r5 mają... ;)
Abazaba

Post autor: Abazaba »

ok, dzieki, poszukam w bytomiu
kuba

Post autor: kuba »

Niestety ja szukałem w okolicach szrotu z r5 i nic z tego ale jak ty byś znalazł to byłbym wdzęczny za info pozdrawiam :mrgreen:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mysle ze w clio i w innych renaultach wyglada to podobnie.,... a czesc jest na tyle prosta ze w sumie mozna to jakos dorobic...
Abazaba

Post autor: Abazaba »

Lodoo pisze:mysle ze w clio i w innych renaultach wyglada to podobnie.,... a czesc jest na tyle prosta ze w sumie mozna to jakos dorobic...
hmm, mam tez clio i niestety nie wygląda to podobnie, ale z tym ze mozna to jakos dorobic penie msz racje jednak wolalbym kupic oryginalne

pracuje w takich godzinach ze nie mam czasu jechac do bytomia wiec zainteresowanych prosze o cierpliwosc, jak znajde jakis szrot dam znac napewno
supermonster

Post autor: supermonster »

Bytom, ulica Alojzjanów. Firma AutoBazar, właściciel Marek Kotelon. Numer znajdziesz w Pnoramie Firm lub książce tel. Lepiej do niego zadzwonić wcześniej bo niektóre części ma u siebie pod domem, jakieś 30 km od sklepu.
Abazaba

Post autor: Abazaba »

supermonster, dzieki, sprawdze

BTW zastanawia mnie to moderator - ostrzezenie :)
supermonster

Post autor: supermonster »

trzeba świecić przykładem, co nie?? Nawet ksiądz lubi popieprzyć...
MOPEL1
Posty: 124
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 20:29
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: MOPEL1 »

W Czułowie na ul.Katowickiej jest szrot jest tam renia 5 dizel ;-)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

temat z pazdziernika i to dotyczacy recznego - ale co tam... :-?
ODPOWIEDZ