Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

inslatacja wodna 1.1

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

wsmpw

inslatacja wodna 1.1

Post autor: wsmpw »

który przewód pompuje wode do nagrzewnicy a który odbiera??
zaznaczcie na zdjeciu
shark

Post autor: shark »

nawet się nie przyznawaj że to Ty masz tak uje..ba..ny silnik :shock: umyj to błagam Cię czy Ty byś chciał oddychać w takim brudzie ?? Renia napewno nie chce na starość :-(
Karol

Post autor: Karol »

też mnie to przeraziło... :shock:
Qucor

Post autor: Qucor »

PARYŻ-DAKAR :-P
supermonster

Post autor: supermonster »

Qucor pisze:PARYŻ-DAKAR :-P
albo do domu przez las ;-)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

nie no silnik już czystrzy jest ale zdjęcie robione zaraz po sprowadzeniu do domu nie dziwcie się samochód stał u kolesia pod blokiem 4 lata.... to co kto wie który to wąż???
karkosz

Post autor: karkosz »

gorny powrot ,dolny ten od pompy podaje
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Boże a ja myślałem że jak kupowałem auto to mój silnik był najbrudniejszy i zaniedbany.
nie będę komentował .... może małe Obrazek się przyda
jaszczur

Post autor: jaszczur »

no ja tez mam problem z tymi przewodami.... pomijam już fakt że ogrzewanie nie działa zbyt dobrze (jak wszyscy wiedzą odwieczny problem w renatach i nie tylko)... leci tylko letnie powietrze bo prawdopodobnie nagrzewnica zapchana i tak dalej i tak dalej.... najciekawsze jest to (wierzcie lub nie) ale przy odpowietrzaniu układu przewody które biegną do nagrzewnicy i z nagrzewnicy te z zaworami do odpowietrzania sa gorące jak skur...ysyn... a w górnym nie ma PŁYNU!!! i co Wy na to? jak nie wierzycie do skrece filmik z pomiarem temperatury przewodu i brakiem przeplywajacej cieplej wody:)))
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

jak ma miec czysty silnik skoro codzienie jezdzi polnymi drogami ;-)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

hehehe ano sie śmiga,bo jeszcze prawa jazdy sie nie ma....... ale nie,teraz robie remont budy to po co myć silnik....
Kinga

Post autor: Kinga »

przez chwilę myślałam, że to jest fotka w sepii :-o
a po co myć silnik? aby wyrobić dobry nawyk :)

pozdrawiam
Karol

Post autor: Karol »

ale jak myć, to tylko na myjni, gdzie mają specjalne osadniki do oleju... 1 kropla oleju zatruwa 5 metrów sześciennych gleby podobno... więc jak ktoś myje pod domem, to potem w ogródku może mu marchewka i sałata świecić ;)
ODPOWIEDZ