Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

czesc piateczki!

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

danyxm
Posty: 6
Rejestracja: 18 lutego 2014, 13:17
Lokalizacja: Edinburgh

czesc piateczki!

Post autor: danyxm »

Od lat jestem milosnikiem renault 5. Bedac dzieciakiem, moj wujek z francji, przyjechal wlasnie r5 i od tamtej pory jestem milosnikiem renault. W tej chwili jezdze masterem :D, dlugo ujezdzalem clio i moja miloscia byl 3 kolejne renaty "19"..

Historia lubi zataczac kola, i pierwszy zachodni samochod w ktorym siedzialem bedac dzieckiem ,wlasnie trafia w moje rece : Renault 5 Saga ,prawdopodobnie z 1988 roku.

Auto jest w stanie cudownym (wujek pracowal w Usine Renault w Douai) a ja zamierzam tylko zajac sie kosmetyka - odbudowaniem blasku lakieru i zrobieniem czegos z wyblaklymi plastikami! Takze masa pomyslow bedzie mi potrzebna i wlasnie na Was forumowicze licze!

Pozdrawiam z depresyjnej Szkocji!
Daniel
Kolejna przygoda z Renault!
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

Cześć i czołem!
Pierwszy samochód jakim ja jeździłem (czyli głównie byłem wożony, ale którym też "kierowałem" siedząc na kolanach dziadka ;) była garbata Warszawa 223 ("fastback") ;) Piękne czasy...
A zachodni samochód musiałem sobie kupić sam, będąc już dorosłym :uoee: (bo mojej Zastavy 1100p i Cinquecento rodziców z lat '90 nie zaliczam do "zachodnich"). To taki mały wspominkowy off-topic :P

Jak już ochłoniesz :P po zakupie - wrzucaj foty piątala!
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

witam na forum :)
danyxm
Posty: 6
Rejestracja: 18 lutego 2014, 13:17
Lokalizacja: Edinburgh

Post autor: danyxm »

Oj bedzie sie działo! Na pierwszy front idzie lakier.. Jest "nieświeży "... Gdzieniegdzie wyblakly. Jest szansa przywrócenia mu blasku w garażu?

Bo możliwie najwiecej przy autku chciałbym zrobic sam.
Niesamowite ze po ponad 20 latach wysiadam do auta które uksztsltowalo moje motoryzacyjne marzenia !;)
Kolejna przygoda z Renault!
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

MIKUZZ pisze:garbata Warszawa 223 ("fastback")
No to Garbata czy 223? Bo to zupełnie dwa inne auta.
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

Może to i była "201", ale dziwi mnie to o tyle, że jeździłem nią ok. roku 1980 i była w b.dobrym stanie! Dlatego myślałem, że pochodziła z lat '70, a nie '60. Możliwe też, że dziadek miał i "garbusa" (którego jako dziecko lepiej zapamiętałem "wzrokowo") i - nieco później - sedana, którego "prowadziłem".
Zważ, że to wspomnienia sprzed (q..wa, niestety :zalamka: - starość - nie radość...) ponad trzydziestu lat... :mysli:
kuba113
Posty: 71
Rejestracja: 16 września 2013, 16:29
Lokalizacja: ³odz

Post autor: kuba113 »

Hello
ODPOWIEDZ