Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Zderzak przód

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Paul Luck
Posty: 75
Rejestracja: 31 grudnia 2015, 02:17
Lokalizacja: Kêty

Zderzak przód

Post autor: Paul Luck »

Kupiłem zderzak do mojej piątki (zaraz jak ją kupiłem) i nie bardzo wiedziałem jak wygląda ten który miałem zamontowany (wiedziałem tylko że jest do wymiany), okazało się ostatnio że nie jest to taki sam jak miałem...
Mój wygląda tak:
Obrazek
Obrazek

a ten co kupiłem tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mój model to Five 3D z 1990 roku z silnikiem 1.1
Do jakiego modelu jest ten drugi? Raczej na pewno do piątki tylko do jakiej?

PS. Chętnie zamienię ten co kupiłem na taki jaki ma być do mojego :D





.
Załączniki
dob1.jpg
zly1.jpg
dob2.jpg
zly2.jpg
zly3.jpg
zly3.jpg (57.78 KiB) Przejrzano 404 razy
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Kupiłeś do wczesnych roczników Super5. Nie pamiętam dokładnie ale 84 - chyba 87. To rzadszy zderzak. A taki jak potrzebujesz nowy na alledrogo 100PLN. http://allegro.pl/zderzak-przedni-renau ... 99604.html
£ukasz Starzec
Posty: 25
Rejestracja: 2 października 2016, 15:08
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: £ukasz Starzec »

Wiem ze to stary post ale jak jeszcze masz ten zderzak to moge kupic albo zamienic
ODPOWIEDZ