Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witam! :)

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

re5pect
Posty: 4
Rejestracja: 25 października 2012, 21:25
Lokalizacja: Zawiercie

Witam! :)

Post autor: re5pect »

Witam wszystkich klubowiczów :)
Co prawda nie jestem posiadaczem Renault 5, ale uwielbiam ten model, w szczególności Alpine oraz GTT, tak więc miło zalogować się na forum i zaczerpnąć nieco wiedzy na temat tego modelu :)

Przybywam z Zawiercia i jestem pasjonatem Volvo serii 700, w szczególności tych turbobenzynowych ;) Gdyby nie zamiłowanie do Volvo, prawdopodobnie śmigałbym właśnie r5, z resztą moi rodzice mieli daaawno temu błękitne r5 GTL (dokładnie takie: http://www.renaultfive.com/R5images/renault5-GTL.JPG ), sprzedali je chyba w 1996/7r, ale sentyment pozostał ;)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3975
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

siemaneczko :), od sentymentu wszystko się zaczyna a później tak Cię pochłania że świata poza nią nie widzisz :P
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

cześć
masz historycznego nicka - www.re5pect.pl kolegi Kidzio
Zmyliło mnie :)
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 565
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

witam
kazdy zaczyna w rozny sposob. Ja nabylem swoja pierwsza przypadkowo a dzisiaj mam 3 sztuki i szukam dalej do kolekcji. :lol: :okok:
wiec trzymam kciuki ze wkoncu bedziesz mial cos ciekawego.
ustuzou

Post autor: ustuzou »

:>
creative86
Posty: 24
Rejestracja: 13 maja 2013, 06:39
Lokalizacja: ZG

Post autor: creative86 »

Witam
ODPOWIEDZ