Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

problem z czsem swiecenia sie swiec zarowych

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

MiK

problem z czsem swiecenia sie swiec zarowych

Post autor: MiK »

tescu sprawil mojej pani scenika z silnikiem 1.9 dti i jak patrze na kontrolke swiec zarowych to odnosze wrazenie ze swieca sie za krotko tj okolo 1÷2 dekund. moze ma ktos z kolegow pomysl co to moze byc i gdzie szukac elementu odpowiedzialnego za czas dzialania swiec bede wdzieczny za sugestie
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Czemu sądzisz że za krótko? Auto ma problemy z odpalaniem?
MiK

Post autor: MiK »

no nie odpala od kopa tylko trzeba kilka razy zagrzac i nie wiem czy to jest czsowka czy jest jakis czujnik temperatury
vino1986

Post autor: vino1986 »

pierwsze primo moga byc walniete swiece zarowe...
po drugie trzeba by bylo zobaczyc czy w ogole dziala automat do grzania swiec jak sie okaze ze swieczki OK...
MiK

Post autor: MiK »

swiece nowe dzis wlozone, a gdzie szukac tego automatu i jak sprawdzic. ja nigdy nie mialem diesla i przyznam sie szczeze ze nie wiem jak to wyglada, to moze jak dla laika, lopatologicznie:) prosze
vino1986

Post autor: vino1986 »

tego to ja nie powiem niestety... ;) a po wymianie swiec poprawilo sie palenie czy nie :?: sprawdz w ogole kontrolka czy dochodzi zasilanie na kable ktore do siwec trzeba bylo przykrecic...
MiK

Post autor: MiK »

swiece nowe i dzialaja wiec prad dochodzi ale zeby zapalic trzeba kilka razy grzac swiece to tez chyba chodzi o czas grzania swiec czyli jakis modul pewnie czasowy
a po wymianie jest raczej tak samo
nie wiem gdzie szukac tego modulu
vino1986

Post autor: vino1986 »

http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl& ... s:78,i:360

szukaj czegos takiego... nie wiem jak w Scenic jest ale moze byc pod maska kolo serwa... lub gdzies kolo podszybia moze sie znajdowac...
MiK

Post autor: MiK »

dzieki to chyba wlasnie to
ODPOWIEDZ