Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Hello

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
J23G
Posty: 565
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Hello

Post autor: J23G »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow.
Stalem sie wlasnie nowym wlascicielem czerwonej R5 1,1 GL z 88 roku.
I ciesze sie bardzo ze dolaczylem do grona fanow Renault 5.
Czeka mnie troche pracy z moim autem. Jest w bardzo dobrym stanie ale chce ja doprowadzic do 100% wygladu zanim nia wyjade. Bede sie chwalil postepami :] na forum.
Musze zkonwertowac swoje fotki i wstawie pare zdjec.
Pozdrawiam wszystkich na forum.
Jarek

[ Dodano: 8 Maj 2011, 20:50 ]
Dolanczam zdjecia swojej czerwonej strarzaly tak jak obiecalem.
Załączniki
07052011494.jpg
07052011493.jpg
Awatar użytkownika
Maksiu
Posty: 41
Rejestracja: 7 marca 2011, 18:14
Lokalizacja: Be³chatów

Post autor: Maksiu »

Witamy w naszym gronie :okok: tez mialem czerwona renie ale ja przemalowalem. Bedziesz robil jej tuning czy raczej lekki face lifting
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 565
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

Dziekuje za powitanie. Raczej myslalem ze przywroce jej oryginalny wyglad bez zadnych zmian i ingerencji w zmiane wygladu czy silnika. Renia jest w bardzo dobrym stanie wiec moze pojdzie latwo.
A jak skoncze ten projekt to poszukam drugiej do tuningu ale to juz raczej jakies GT albo Alpine. Zobaczymy na pewno niebezdzie latwo. Ale najpierw moje pierwsza czerwona strzala musi dojsc do pozadnego wygladu.
Pozdrawiam
AGA
Posty: 87
Rejestracja: 5 lutego 2010, 18:18
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: AGA »

Witam,fajnie że przybywa klubowiczów no i miłośników piąteczek :okok:
ODPOWIEDZ