Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Radio nagle przestaje grać... Wina radia czy głośnika....???

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Radio nagle przestaje grać... Wina radia czy głośnika....???

Post autor: egonn87 »

Mam taki problem, że jak podłączę prawy głośnik przedni w pineerze p40, to radio gra gra i nagle po jakimś tam czasie powiedzmy po jednym dniu, albo po trzech, przestaje działac, tak jakby było zwarcie- świeci się, tylko nie ma głosu. Odłącze prawy głośnik i jest git. Teraz robię prościutki test i podpiąłem prawy głosnik pod lewy kanał, na razie gra.... Miał ktoś podobny problem??
Piotrek
Posty: 1003
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

co niektóre radia mają zabezpieczenie przed zwarciami. np gdy zewrą się oba przewody od głośnika. może być i problem z głośnikiem. może też być za głęboko obsadzony i gdzieś coś zwiera
tel. 694-451-356
Obrazek
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

hmmm problem moze tez leżeć w samej kostce...... teraz dopiero o tym pomyślałem... Jak mi napisałes o tym zwarciu. Wszystkie prawie nowoczesne radia mają to zabezpieczenie.
ODPOWIEDZ