Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spotkanie lubelskich renówek 03-09-2011

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

gzara

Spotkanie lubelskich renówek 03-09-2011

Post autor: gzara »

Nie miałem zielonego pojęcia gdzie to wlepić, to wlepiłem na końcu, moderato proszę o przeniesienie na właściwe miejsce
Ale do rzeczy

Zapraszam jutro na spotkanie lubelskich renówek które odbędzie się na szczycie olimpu (górny parking galerii) o godzinie 18 3,09,2011
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Przeniosłem we właściwe miejsce, ale swoją drogą kolego - ciężko nie znaleźć odpowiedniego miejsca na forum.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3959
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

super tylko, że trochę mało czasu na przygotowanie, tak z tydzień wcześniej gdyby padło info.
gzara

Post autor: gzara »

Tommies albo miałem zaćme albo nie wiem co ale nie mogłem tego znaleźć.
Co do terminu to tak jakoś wyszło ale jest pomysł, aby renówki z Lubelskiego spotykały się cyklicznie. Np druga sobota miesiąca. Już bez tam przygotowywania tylko ciach i już poza tym było by to pewne i można by sobie terminy poustawiać.
jjmag

Post autor: jjmag »

jestem za ale może odwalić spota gdzieś poza lublinem bo nie oszukujmy się ale robić 200 km żeby pół godziny pogadać to mi się nie za bardzo uśmiecha
gzara

Post autor: gzara »

Jestem otwarty na propozycje ;) Ja jestem z Nałęczowa i jakby była chęć to mogę coś zorganizować.
karo3003

Post autor: karo3003 »

jjmag, wstawiaj gaz jak ja to pojedziesz i 400km na zlota :)

P.S. Dopiero dzisiaj zauważyłem info, że się spotkaliście... :uoee: wyszło ogólnie coś z tego czy nie?
gzara

Post autor: gzara »

Były dwa autka czyli mocno kameralnie ale przegadaliśmy 1,5 h i gdyby nie robota to penie byśmy jeszcze gadali. Przy starych reniach jest co porównywać i o czym gadać
jjmag

Post autor: jjmag »

karo3003, moja zapalniczka przynajmniej ta biała będzie tylko w benzynie, dopuki mieszkam 15 km od przejścia z białorusią kryzys mi nie grozi
karo3003

Post autor: karo3003 »

no nie wiem czy jeden przelot przez granicę na 5 dni i trudność w dostaniu wizy to nie kryzys... ;P pamiętam jak w zeszłym roku sami pytali mnie nie raz ludzie czy paliwa nie potrzebuję a teraz kolejki są na tydzień w przód luzik także jak masz jakiś dalszy wyjazd w planach to trzeba wachę dwa miesiące wcześniej kołować... :mysli: a cena gazu od kilku lat praktycznie niezmienna :dokuczacz:
jjmag

Post autor: jjmag »

a po co jechać jak po 3,9-4 do domu przywiozą 95
gzara

Post autor: gzara »

Renówki lubelskie spotykają się w Niedziele pod zamkiem około 16-17 stamtąd pojadą bronić Toru Lublin
ODPOWIEDZ