Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Karty klubowe

Wszystko o klubowych gadżetach.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Karty klubowe

Post autor: nikos »

Taki pomysł żeby zrobić karty dla klubowiczów,przyjaciół klubu. Karta może być ze zdjęciem imieniem nazwiskiem nickiem czy czymkolwiek sobie zażyczymy. Koszt ok 18-20zł/szt.
Wymiar karty kredytowej(standard) nadruk z obu stron.
Maolat

Post autor: Maolat »

Jestem ZA
Rosic

Post autor: Rosic »

Ja już mam za dużo wszelakich kart...
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Rosic pisze:Ja już mam za dużo wszelakich kart...
tą byś wozil w aucie ;)
Maolat

Post autor: Maolat »

po pierwsze wypadało by miec piątkę co nie
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no generalnie mogła by być jakby coś wnosiła - na chwilę obecną mieć po to żeby mieć to dla mnie bez sensu.
AGA
Posty: 87
Rejestracja: 5 lutego 2010, 18:18
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: AGA »

Karta???? i tak zostanie schowana w portfelu,pózniej może gdzieś głęboko w szufladie :( zostaje tylko satysfakcja że ją masz.
vino1986

Post autor: vino1986 »

nom i za pare lat bedzie mozna do niej powzdychac ze byl kiedys taki fajny klub renaultow 5... :P
corey16

Post autor: corey16 »

a mi teraz przyszedł do głowy taki pomysł co by zrobić naklejkę taką podobną do tej z numerem rejestracyjnym na przednią szybę.
Co Wy Na To?
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

AGA pisze:Karta???? i tak zostanie schowana w portfelu,pózniej może gdzieś głęboko w szufladie :( zostaje tylko satysfakcja że ją masz.
Tak. Satysfakcja to bardzo dużo:P
lodoo pisze:no generalnie mogła by być jakby coś wnosiła - na chwilę obecną mieć po to żeby mieć to dla mnie bez sensu.
znaczy co wnosić? Owszem można wsiąść kartę z chipem albo magnetyczną tylko czy będzie ktokolwiek wywalał kupę kasy na sprzęt żeby coś na tym zapisać?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

jakby nasz klub był z prawdziwego zdarzenia, jakiś sklepik, gadżety, spotkania lokalne itd - jako karta zniżkowa w sklepach, niższe składki klubowe, jakieś zniżki na zlotach itd... u nas - niewykonalne... niestety...
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

lodoo pisze:jakby nasz klub był z prawdziwego zdarzenia
znaczy co mamy ch****y klub?
lodoo pisze:jakiś sklepik, gadżety
żaden problem,
lodoo pisze:jako karta zniżkowa w sklepach
hmm chyba jesteś teraz jednym dowodzących wiec łap za telefon i kołuj zniżki dla klubu !! obstawiam ze w jakimś intercarsie można coś wytargować jak będziemy tam kupować i zbierać rachunki.
lodoo pisze:niższe składki klubowe, jakieś zniżki na zlotach
to chyba też po jakiejś części zależy od ciebie
lodoo pisze:u nas - niewykonalne... niestety...
jak się tak do tego podchodzi to jasne ze nic nie zdziałasz
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

skl;adek klubowych tak naprwde nie ma jest tylko jednorazowa wplata

a cena zlotu jest tez nieska wporownaniu z "konkurencja"



koniec pierdolenia w tym temacie o "sprawach klubowych"

zlot juz nie dlugo przy ognisku i przy piwie sie obgada co i jak :P :P



ps. u mnie w sklepie klubowicze R5KP zawsze mieli i maja znizki :D
jjmag

Post autor: jjmag »

ale nie każdy mieszka w Łodzi ;P a dajmy na to sieć intercarsu jest ogólnopolska i tak jak teraz zamówiłem troszkę części na 300 zeta to przy takim skromnym rabacie 5% mam już dojazd po graty gratis a z moim własnym upustem to i ciut więcej bo na dobry szeciopak zostanie
corey16

Post autor: corey16 »

ja tam nie narzekam na ceny części, wydaje mi się że nie są wysokie
ODPOWIEDZ