Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Klubowy kalendarz 2010 - lista osób które zamówiły

Wszystko o klubowych gadżetach.

Moderator: Moderatorzy

Juri-05

Post autor: Juri-05 »

Qucor. Co z kalendarzami dla Łodziaków :)?. Czekam i czekam a żadnych wieści.
KuchaR

Post autor: KuchaR »

-=wasq=- pisze:kalendarze leza czekaja



i leza tez progi
Strona 5 :-)
unikorn

Post autor: unikorn »

qrwa jego mać... czuje się potwornie winny za te kalendarze :( :( :(
Sweeper

Post autor: Sweeper »

powinieneś
nawet jeżeli te kalendarze jakimś cudem wróciły do Bielska to nie liczyłbym na to, że paczka paczka będzie w całości...
unikorn

Post autor: unikorn »

nie pomagasz... jak zwykle zresztą...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Nie przesadzajmy. Pomyłka w ostatniej liczbie kodu nie powoduje niedostarczenia przesyłki. To minimalny błąd, wg kodu i tak powinna dojść do odpowiedniego urzędu pocztowego.

Z pewnością nadałeś te kalendarze listem poleconym, więc masz potwierdzenie nadania. Jak zaginie to trzeba napisać reklamacje i czekać na zwrot kasy. Z tego co kojarzę to za zaginięcie poleconego zwracają 100 zł + KW.

Druga sprawa to pakowanie. Powinny być tak zapakowane żeby nie dało się łatwo ich zgiąć.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Kabar pisze:Z pewnością nadałeś te kalendarze listem poleconym
z pewnością nie
Kabar pisze:Druga sprawa to pakowanie. Powinny być tak zapakowane żeby nie dało się łatwo ich zgiąć.
czyli w metalową zbroję bo to jedyna szansa aby nie zniszczyli listu który był zapakowany tak samo jak 14 innych
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Wysłałeś zwykłym listem????

Nie metalową zbroję, wystarczy w pudełko i nadać jako paczkę. Paczka do 1 kg kosztuje 9,50. Z tego co widzę za przesyłkę doliczałeś 9 zł, więc te 50 gr nie zrobiłoby różnicy a masz:

1. Dowód nadania paczki - możliwość reklamacji gdy zaginie
2. Pewność że kalendarze dojdą w odpowiednim stanie.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

gdyby wysyłka kalendarzy kosztowała 9,5 to nie byłoby problemu
niestety problem polega na tym, że trzeba to jeszcze zapakować (tuba lub pudełko)
bezpieczna koperta to koszt 6 zł, przesyłka listem zwykłym ekonomicznym od 3 pln w wzwyż
co na starcie daje 9 pln a w przypadku dwóch lub więcej kalendarzy podnosi koszt
ubezpieczony list polecony to koszt 15 pln + 6 zł koperta
i InPost nie przyjmuje tak dużych listów

może ty lubisz dopłacać do tego co robisz, ja nie specjalnie
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Hmm... lubię myśleć jak coś robię albo kalkuluje.

Dla mnie wysłanie 5 kalendarzy po 25 zł listem zwykłym jest delikatnie mówiąc.. nieodpowiedzialne.
Widocznie lubisz ryzyko :-)

Pudełko o wymiarach mieszczących A3 kosztuje ok. 4-5 zł, można pewnie też spakować w "tubę". Paczka ekonomiczna 9,50 zł.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Kabar pisze:Hmm... lubię myśleć jak coś robię albo kalkuluje.

Dla mnie wysłanie 5 kalendarzy po 25 zł listem zwykłym jest delikatnie mówiąc.. nieodpowiedzialne.
Widocznie lubisz ryzyko :-)

Pudełko o wymiarach mieszczących A3 kosztuje ok. 4-5 zł, można pewnie też spakować w "tubę". Paczka ekonomiczna 9,50 zł.
kalendarze kosztowały więcej - cena jest na pierwszej stronie
do pudełka A3 nie wejdą kalendarze A3 - sprawdziłem
ale wejdą do bezpiecznej koperty A3+

rozbraja mnie twoja łatwość oceniania sposobu nadania kalendarzy a nie doszukujesz się problemu w błędnym kodzie pocztowym który zmienia docelowo miejsce dostarczenia

i to na tyle w kwestii twoich kalkulacji i myślenia
chyba czas zakończyć OT
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Ostatnia cyfra w kodzie pocztowym nie zmienia "docelowo miejsca dostarczenia". Taki list powinien dojść do tego samego oddziału pocztowego a tam jest rozdzielany między listonoszy w zależności od obsługiwanego przez nich rejonu. Kod to jeden z elementów adresu, jeśli pozostały adres jest prawidłowy (Dane osoby, ulica, miejscowość) to taki list normalnie jest doręczany.

Jak już pisałem - wysłanie zwykłym listem rzeczy wartościowych jest nieodpowiedzialne i na tym zakończę ten temat. Peace!
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

Ja jeszcze nie dostałem kalendarza

Chyba ze UNI_POPCORN - Kisi na chacie ;)
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Krysiun pisze:Ja jeszcze nie dostałem kalendarza

Chyba ze UNI_POPCORN - Kisi na chacie ;)
krysiun przeczytaj temat wzwyz :P :P :P
unikorn

Post autor: unikorn »

Spokojnie... idę dziś na pocztę po pracy zapytać co i jak... bo jak dziecko czekałem na awizo :( Dam znać na koma zainteresowanym jak sytuacja wygląda.
Zablokowany