Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Mam nadzieję, że to żart.

Czyli forum na wesoło - wszystko co nas śmieszy :D

Moderator: Moderatorzy

wsmpw

Post autor: wsmpw »

okaże się za niedługo że jak oddam moje R5 na złom przez to gówno to i tak mi na rower nie starczy.. bo nie będą płacić za auta oddane .. a na nowe mnie nie będzie stać :roll: :evil:
corey16

Post autor: corey16 »

A ja nie oddam i huj jak bedzie trzeba to bede jeździł na nielegalu (raz do roku na tajemny zlot)
żuwik

Post autor: żuwik »

Taa unikorn ładnie to ująłeś. Niemcy zachęcają, Polska zmusza.

To nie przejdzie, lud się zbuntuje, sam pójdę strajkować. To absurd, ktoś kto co roku wymienia auto bo ma hajsu jak lodu zapłaci malutki haraczyk, ktoś kto ma starego rumpa bo nie stać go na nowe.... nawet starego rumpa nie będzie mógł utrzymać :!: Zostanie mu rower, przez co będzie zdrowszy (jeżdżac ulicami wśród "bezwonnych" V12-tek bogaczy) i będzie musiał dłużej żyć w tym zje****m kraju. Sic.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

żuwik pisze:i będzie musiał dłużej żyć w tym zje****m kraju. Sic.
dobre 100% prawdy ten kraj jest chory
żuwik pisze:To nie przejdzie, lud się zbuntuje, sam pójdę strajkować
ja też to zrobie :evil:
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

komuna wraca. podobno wcześniej była taka opłata ale zastąpili ją akcyzą
tel. 694-451-356
Obrazek
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

Zawsze można załatwić wydruk z badan na co2 i na jego podstawie sie kłócić. Albo po prostu wywalić stare samochody na złom teoretycznie bądź praktycznie. Pożyjemy zobaczymy co z tego wyniknie. Ciekawe jak to sie będzie działać na zabytki?

Kolejny nieżyciowy pomysł;/
cyp

Post autor: cyp »

http://www.starszeauta.pl/

kto chce moze sie podpisac...
ODPOWIEDZ