Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

DODANIE DZIALU SWAP

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

DZIAŁ SWAP

Czas głosowania minął 20 stycznia 2008, 16:06

Za
29
88%
Przeciw
2
6%
Obojętne mi to
2
6%
 
Liczba głosów: 33

Maolat

Post autor: Maolat »

Maolat pisze:Daje nowy topic żeby wszyscy widzieli . Dużo osób pyta czy, jak, gdzie i po co. Dając taki dział będzie dużo prościej i zadawać pytania i zdając relacje z własnych swapów .

Myślę ze ciekawa opcja będzie po każdej takiej operacji jak już przejdzie kompletny swap zrobić zamknięty topic tylko z informacjami i dokładnym opisem , szczegółami przeróbek.

Pozdrawiam wasz MT
Wszystko pisze ... i tak beda pisac i tak wiec lepiej jak w dziale dla tego .a jak ten dzial nie powstanie to i tak mnie to ryra . Dalem pomysl i tyle .
supermonster

Post autor: supermonster »

hmm, Lodoo i tak zda sprawozdanie ze swojego SWAPA u w temacie o swojej R5... żeby mu przez przypadek nie spadło ze szczytu rankingu :-D

a tak poważnie to ja też wolę czytać o czymś co dotyczy jakiegoś auta w ciągłości a nie:

" dziś skończyłem Swapa. Szczegóły w innym temacie"

Dla mnie lipa.
Kinga

Post autor: Kinga »

wg mnie to bez sensu. Potem będzie dzielenie - robione na oryginał, badluki i inne takie, na sportowo, na luksusowo, z oryginalnym silnikiem ale zmienionym wnętrzem... każdy będzie miał po dziale... :roll: teraz jest przejrzyście i po nazwie tematu widać, czy ktoś robi przekładkę, czy nie... bez przesadyzmu ;-)
Qucor

Post autor: Qucor »

Jeżeli są na taki temat chętne osoby to dlaczego nie z małym ale :-P

Jest dział techniczny dlaczego w nim nie podkleić tematu o danym swapie jeżeli ktoś zaczął o profi go opisuję z każdym szczególikiem... z tym że niech to będzie konkretnie zrobione profesjonalnie np.

1.4 -> 1,7 - co potrzeba, jakie części z 1,4 podejdą jakie trzeba dozbierać, jak montować co montować , krok po kroku opisy, napotkane problemy itp. itd...

Tak samo można opisać każdy inny swap i podpiąć pod Techniczny z silnikami :->

Pozdrawiam 8-)
żuwik

Post autor: żuwik »

Jakby ktoś czasem wszedł na adres renault5.pl, jest tam taki dział - "Technika". Ktoś chce się zwierzyć to niech pisze artykuł, myślę, że to wyśmienite miejsce dla takich rzeczy. Ba, tem dział ciągle czeka na artykuły, których nikomu się nie chce pisać. Dział swap spowoduje że się zachce?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

ankieta jest jednoznaczna...
i nie chodzi o opisy tylko porady techniczne...
żuwik

Post autor: żuwik »

Pomysłodawca wytłuścił na czerwono, że chodzi o opisy.
Qucor

Post autor: Qucor »

No dobra pomysł jest naprawdę super ale nich to będzie z głową zrobione...

Ja byłem/jestem za ale nie tak na szybko tzn. zróbmy dział i będzie fajnie :->

Tak sobie myślę że można by było go otworzyć jeżeli ktoś będzie miał juz coś pewnego na wrzucenie to czemu nie a tak taraz to co pustka będzie...

Jest kilka osób które robiło swapa dawno/niedawno/zabiera się i zna się na rzeczy kilka gruntownych opisów poprawi wiedzę osób którę chcą się za to zabrać :mrgreen:

Z drugiej strony to i tak uważam że każdy swap powinin być podklejony w dziale Technicznym/Silnikowym :mrgreen: Peace :-P

Pozdrawiam 8-)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no i co robimy w tym temacie?

1. moze faktycznie kazdy chetny zrobilby opis swapa i wrzyciloby sie to do technicznego...

2. pomyslodawca dal pomysl, co nie oznacza ze mozna to jakos zmodyfikowac....

3. po czesci zgadzma sie z monsterem... raczej kazdy swapujacy na jakies wynalazki :-D opisuje swojego swapa w swoim temacie... nie ma sensu powielac tego w innym dizale - dlategoz dalem propozycje aby troche zmienic plan pomslodawcy i zrobic w dizale technicznym kategorie SWAP - gdize kazdy bedize mogl sie zapytac co trzeba zrobic, kupic itd w przypadku swapa z... na...

oczywiscie mozna tez zostawic tak jak jest...


chcialbym tylko zamknac ta kwestie.. pojawil sie pomysl, opinie, ankieta... trzeba cos postanowic... albo nic nie robim albo cos robimy i koniec tematu ;-)
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

OKI DZIAL SWAP DODANY :P :D
Zablokowany