Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

wsmpw

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

wsmpw

wsmpw

Post autor: wsmpw »

jedna w łodzi na ulicy kosmonautów czy osiedlu jakoś tak ładnie zderzak ma "dopasowany tylni od Gtt"
Obrazek
przód zwykły.
Obrazek
a tu jakaś na katowickich blachach
Obrazek
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

no nieźle łap kolejne
wsmpw

Post autor: wsmpw »

dziś pod carrefourem na moim osiedlu:
Obrazek
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Obrazek
Obrazek
vino1986

Post autor: vino1986 »

czy mi sie wydaje czy to nastepna alpinka :?: nie wiesz przez przypadek czy nie jest ona na sprzedarz :?:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

y nie wiem poproatu stoi i blacharza bo stuknięta
vino1986

Post autor: vino1986 »

to tylko z tej prawej strony z przodu jest puknieta :?: a hmmm dowiedzial moze bys sie jak mozesz czy ona do sprzedania i jak tak to jakie pieniadze chce za nia...
wsmpw

Post autor: wsmpw »

ok podjade jak zakład będzie otwarty
vino1986

Post autor: vino1986 »

bo tak na tych 2 fotkach widac ze zdrowa jest nawet tyl wydaje sie oryginalny... a jak by chcial sprzedac to ja mam akurat czesci zeby ja naprawic i moze wtedy nawet i 2 babcie na turbince by byly u mnie :mrgreen: (chociaz nie wiem czy nie za bardzo sie rozmarzylem) ale zapytac sie zawsze mozna ;-)
Waldek

Post autor: Waldek »

wsmpw pisze:a tu jakaś na katowickich blachach
Witaj! KR-są to numery Krakowskie,Katowice miały KA lub KT teraz są białe blachy z SK. Mówiąc tak na marginesie,to będę musiał zrobić polowanko w Katowicach.Pozdrawiam wszystkich "PIĄTKOWICZÓW".
vino1986

Post autor: vino1986 »

wsmpw i jak pytales przez przypadek tego blacharza o ta alpinke co tam stuknieta stala czy nie jest na sprzedarz :?: :roll:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

niestety nie bo jak pojechałem za tydzień
to już go tam nie było
vino1986

Post autor: vino1986 »

ah szkoda... pewnie juz maszynka zrobiona... :-> lub co gorsza pocieta i na zlom :-(
ODPOWIEDZ