Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

ZLOT ŚLUBNY Beatryczki i Rosica

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Rosic

Post autor: Rosic »

Bardzo wszystkim dziękujemy za przybycie ;) Bez was ta impreza na pewno nie byłaby taka fajna.

Jeszcze raz dziękujemy!
(i czekamy na resztę fotek, bo swoich nie mamy).
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

a co... balos ukradl pani fotograf?? :-D
Balos

Post autor: Balos »

Osz ty łotrze wydajesz mnie na forum :lol: Fot nie mam ale mam nadzieje że po znajomości otrzymam pare, widze że kawencja nadal działa na imperatora bo poszedł konstruowac wechikuł czasu :-D
Balos

Post autor: Balos »

Ale Kucu fotosa wstawił, to chyba jakiś rapujacy chomik po dużej ilości kawy che che :lol:
KuchaR

Post autor: KuchaR »

"Kuchar" też DZIĘKUJE ZA ZAPROSZENIE.Było naprawdę fajnie.Został bym cit dużej,ale nie dało rady,na noc do pracy. :-(
Fotki wkrótce. ;-)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

I jeszcze gorace podziekowania dla MAOLATA - za to ze zabral mnie i tygrysiczke na slub i potem na wesele :-) oraz dla KUBY - za to ze odwiozl nas z wesela do babci :-)

DZIEKUJEMY BARDZO!!!!!! Na miedziance stawiam piwko!!

I nie planujcie niczego na 23 i 24 sierpnia 2008 roku... macie wtedy wyjazd do Tygrysów 8-)
qcnka

Post autor: qcnka »

Lodoo pisze:Wielki - Chomik - Imperator
dotarl szczesliwie do domu :mrgreen:
...

Co do chomika to niech sie wypowie autorka pomyslu a wlasciwie autorka chomiczych fantazji :-P
:oops: to ja ale się wstydzę :-P :oops:
kuba

Post autor: kuba »

Agnieszka i Kuba też bardzo dziekują za zaproszenie bo było naprawde super bawiliśmy sie wystrzałowo mam nadzieje że wszystkim podobała sie przejżdżka naszą mechaniczną pomarańczą jeszcze raz życzenia dla MŁODEJ PARY!!!!!!
Rosic

Post autor: Rosic »

Gofer, życzenia doszły 10 minut po czasie ;) Ale są, super! Świetny pomysł. Bardzo dziękujemy!
Yakkul

Post autor: Yakkul »

qcnka pisze:
Lodoo pisze:Wielki - Chomik - Imperator
dotarl szczesliwie do domu :mrgreen:
...

Co do chomika to niech sie wypowie autorka pomyslu a wlasciwie autorka chomiczych fantazji :-P
:oops: to ja ale się wstydzę :-P :oops:
To teraz jestem w temacie :mrgreen:

A DLA MŁODEJ PARY WSZYSTKIEGO NAJ !!! NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA :mrgreen:
qcnka

Post autor: qcnka »

Yakkul pisze:qcnka napisał/a:
Lodoo napisał/a:
Wielki - Chomik - Imperator
dotarl szczesliwie do domu :mrgreen:
...

Co do chomika to niech sie wypowie autorka pomyslu a wlasciwie autorka chomiczych fantazji :-P


:oops: to ja ale się wstydzę :-P :oops:

To teraz jestem w temacie :mrgreen:
no chyba nie do końca :-) nie wiesz od czego się zaczeło :P

Ahh te chomiczki ... :P
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

JAKBY KTOS CHCIAL ZDJECIA I FILMIKI Z WESELA TO PROSZE PISAC DO MNIA NA MAILA!!!!!!!!

lodoo@o2.pl

NIE MOGE ZAMIESCIC ZALACZNIKA BO ZA DUZY!!!
23MB
Rosic

Post autor: Rosic »

http://rosiczki.fotosik.pl/

Fotki od fotografa - jedyne oficjalne :D


ps. fotki są skanowane, więc nie czepiać się jakości proszę :D Dziękuje :)
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

wszystkiego naj naj moi drodzy :)


Pozdrawiam serdecznie
Piotr
Balos

Post autor: Balos »

Spoko foty :-D i widze że tematycznie rozszerzone bo i nawet kolekcja z Anglii jest(co ta Pani fotograf w Angli robiła????che che ;-) )

A jak nasz Wielki Imperator tam w kankanie wywija ostro nóżkami :lol: -mówiłem żeby tyle kawy nie spijał
ODPOWIEDZ