Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

ZLOT ŚLUBNY Beatryczki i Rosica

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

graczu

Post autor: graczu »

niestety, Łódź sie nie pokaze - zycze Wam wszystkiego najlepszego, imprezy weselnej na dwa łokcie i duzo radosci :)
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

A Warszawa była czyli ja z żona i było bardzo sympatycznie zostali byśmy troszkę na weselu ale trzeba było wracać do wawy fotki jutro no może jakoś dziś zobaczę
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Doszła przesyłka pocztą przed 14??
qcnka

Post autor: qcnka »

Qcyki również były i śietnie się z całą ekipą bawiły :)
Dziekujemy!!!!!
el_palindo

Post autor: el_palindo »

qcnka pisze:śietnie się z całą ekipą bawiły :)
da sie zauważyć :mrgreen:
el_palindo

Post autor: el_palindo »

sto lat dla młodej pary ;-)
Qucor

Post autor: Qucor »

Wszystkiego dobrego na nowej ścieżce :mrgreen:

No i jakby to powiedzieć... wspólnego życia na 5 :mrgreen:

Pozdrawiam i żałuje że nie dałem rady :-/
Maolat

Post autor: Maolat »

Wypas zabawa Hasalismy do samej 5 w nocy :P R5KP z parkietu zeszli jako ostani hehe :D Pieknie bylo ,,,, Ale przespalo mi sie a poprawiny ;/ teraz sie obudzilem ...... nie zapomniane chwile .... Naj Naj moje Rosice :*

wiecej fot nie bedzie bo niestety nie powychodzily czekam z niecierpliwoscia na wasze foty (telefon)

Obrazek
gufner

Post autor: gufner »

Brawo, brawo młodej parze. Wszystkiego najlepszego przesyla Lódź. Niestety nie jeżdzaca R5tkowa Łódź :-) Jeszcze raz gratulacje :-D Dbajcie o siebie .... jak o Renatki :-)
Balos

Post autor: Balos »

No ja niedawno wróciłem, ale renufkowicze dali czadu na weselichu :lol: tak jak Maolat pisał ostatni zeszlismy z parkietu, niezła jazda była;
Dzisiaj juz troche spokojniej i krócej, a Maolat dał plame i nie przyjechał-chyba wczoraj za dużo wody ognistej poszło che che :-P
Czekam na komentarz Wielkiego Imperatora jak dojedzie,bo o innej ksywie to nie wspomne :-) ,zabawa mega udana była
No i jeszcze raz podziękowania dla młodej pary za wszystko i Najlepszego :!:
kucu

Post autor: kucu »

No bylo przednie wczoraj, nie powiem. Dzisiaj za to juz tylko na poprawinach leczylismy skutki wczorajszej zabawy :)
Trzeba powiedziec ze klub stanal na wysokosci zadania pod wzgledem zabawowym ;)

a teraz zagadka:

zgadnij kto to? ;D


Obrazek
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

Wszystkiego NAJ na nowej drodze - Kasia i Krystian
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

I od Stitcha wszystkiego co najlepsze samych pogodnych dni na nowej drodze życia ;-)
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

http://krulyk.fotosik.pl/albumy/266152.html moje fotki żałujemy że nie mogliśmy zostać na weselichu no ale i tak fajnie było podjechać na same zaślubiny pozdrawiamy
ps niektóre fotki sie powtarzają i słaba ostrośc ale powalczę może jutro i zrobię porządek miłego oglądania
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Wielki - Chomik - Imperator
dotarl szczesliwie do domu :mrgreen:
Oczywiscie bieglem za autem autostrada po tej kawie z poprawin :-D :-D :-D

zgram filmiki z wesela i foteczki to wrzuce!!

DZIEKUJEMY ROSICZKOM ZA ZAPROSZENIE - BYLO POPROSTU SUPER A NAWET LEPIEJ!!!
:-*

Balos... ty zszedles z parkietu o wiele wczesniej niz reszta klubu... chyba byles z kims zdjecia robic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Foggi - dupa jestes ze cie nie bylo na weselu i tyle :-P

Co do chomika to niech sie wypowie autorka pomyslu a wlasciwie autorka chomiczych fantazji :-P
ODPOWIEDZ