Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

gaz tak benzyna nie

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

daro9942

gaz tak benzyna nie

Post autor: daro9942 »

moja zlosnica nie chce palic na benzynie. chyba dawno jej nie widziala bo w zbiorniku sucho bylo. niewiele brak ale zaskoczyc nie chce. na gazie cyka jak zegarek. auto stalo 2 lata nie odpalane. olej zmienilem. rozebrac i wyczyscic gaznik ? rok 87 poj 1.1 five .
supermonster

Post autor: supermonster »

raczej skontrolować dopływ paliwa do silnika...

i nie dopuszczać do takiego stanu ;-(
daro9942

Post autor: daro9942 »

pomka zapodaje. podlaczalem do niej kanisterek z paliwem.poszlo 5 litrow - przetloczyla do zbiornika. a zapalic nie udalo sie. bateria padla.
gufner

Post autor: gufner »

Pompa to jedno. Nalej do baku wahe i zobacz czy paliwo dochodzi az do gaznika, wtedy bedziesz pewien ze na pewno paliwko jest oki.
daro9942

Post autor: daro9942 »

niestety po odpaleniu pochodzila troche bardzo ladnie a potem stracila rowne obroty . pracuje nierowno ale nie gasnie. ??????????????????
gufner

Post autor: gufner »

no a to paliwo sprawdziles, czy dochodzi? jesli nie chce ciagnac z baku nalej wahy do butelki i wprowadz do niej rurke od pompy, moze mniejsza droga dla benzyny cos da. Pozniej pozostaje sprawdzenie jeszce innych 1000 rzeczy :-) Ale po koleii :-D
daro9942

Post autor: daro9942 »

paliwo dochodzi. zalapuje i gasnie. idzie dym wlotem powietrza.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

przestawiony zaplon
daro9942

Post autor: daro9942 »

nie moze byc zaplon. na gazie rowno pracowala. to i na benzynie powinna
KinioPP

Post autor: KinioPP »

Gaźnik też wyczyść. Pływak może być dziurawy od telepania się w suchym :)
daro9942

Post autor: daro9942 »

sprawdzalem gaznik czysty. dysze przedmuchane. plywak niezatopiony. choc nie wiem czy dobrze ustawiony i czy nie zalewa. po dluzszym kreceniu pokrywa filtra powietrza mokra od srodka. a dym znowu wywala z dolotu
KinioPP

Post autor: KinioPP »

Jak gaźnik w porządku i zapłon też, to wszystko powinno być OK :). Ja tam bym winy w gaźniku szukał. Nie wiem czy to normalne, ale u mnie we wszystkich pojazdach dym w dolocie jest. Powoli wylatuje jak zajrzy się w gaźnik i otworzy przepustnicę.
daro9942

Post autor: daro9942 »

zawzieta cholera. teraz iskry nie ma. przewod z cewki slabo iskrzy do masy. moim zdaniem. na swiecach wcale nie ma iskry. jest ktos madry ????????
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no zaplon nawala - przeciez mowilem ;]
sprawdz/wymien w tej kolejnosci:

-przewody WN
-siwece
- czujink walu
-modul
daro9942

Post autor: daro9942 »

Lodoo pisze:no zaplon nawala - przeciez mowilem ;]
sprawdz/wymien w tej kolejnosci:

-przewody WN

-siwece
- czujink walu
-modul
przewody nie kopia i nie swieca. modul sprawdze czy przechodzi prad.czujnik walu to nie wiem gdzie jest. od strony chlodnicy w bloku ? a i nie wiem jeszcze po cholere przez gaznik przechodzi plyn chlodniczy.
ODPOWIEDZ