Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Klubowe kufle

Wszystko o klubowych gadżetach.

Moderator: Moderatorzy

KuchaR

Post autor: KuchaR »

3) Kuchar - przelew zrobiony :-)
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Przelew poszedł z mBanku dane do wysyłki takie jak w przelewie, dodatkowo napisałem w tytule przelewu.
Patron

Post autor: Patron »

odemnie też już poszło
Balos

Post autor: Balos »

Sorry bardzo Sweeper, coś ominąłem ten temat i zapomniałem o kufelku, postaram się jutro wpłacić :oops:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

balos pisze:Sorry bardzo Sweeper, coś ominąłem ten temat i zapomniałem o kufelku, postaram się jutro wpłacić :oops:
nie wpłacisz - nie wysyłam ;P
w poniedziałek idą pierwsze kufleki...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią kufle zostały wysłane do:
Patron
Yakkul
Kuchar
Shark
miejmy nadzieję, że Poczta Polska dostarczy je w całości :-/
KuchaR

Post autor: KuchaR »

No to super :-)
Teraz tylko potrzeć jak listonosz zawita :-D
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

zaraz robie przelew bo znowu zapomne
shark

Post autor: shark »

pierwszy zapłaciłem a tu ostatni na liście <nonono> :P wystraszyłem się że mnie tam nie ma , czytam i czytam i uffff jestem na końcu :) Priorytetem poszły ?? dziś już wtorek może będzie paczuszka :D
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Godzina 14.30 ,kufel dotarł.No fajnie.Po rozpakowaniu kufel w trzech kawałkach :-x
Obrazek
Ktoś sobie poleciał w kulki :?:
Mam nadzieje że inni będa mieli więcej szczęścia :-(
shark

Post autor: shark »

uuu nie ładnie to wygląda :/ jak wróce do domu może będzie na mnie czekać awizo z kuflem ale oby w dobrym stanie :/
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Kuchar pisze: Ktoś sobie poleciał w kulki :?:
Mam nadzieje że inni będa mieli więcej szczęścia :-(
reklamuj przesyłkę na poczcie - to są kurwa głąby jebane....

Klimir5 i Gofer22 podajcie na PW adresy do wysyłki
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2007, 14:42 przez Sweeper, łącznie zmieniany 1 raz.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

shark pisze:uuu nie ładnie to wygląda :/ jak wróce do domu może będzie na mnie czekać awizo z kuflem ale oby w dobrym stanie :/
rozpakuj je na poczcie - a starałem się je zabezpieczyć tak, żeby te jełopy nie uszkodziły kufli...
shark

Post autor: shark »

wporządku sweeper rozpakuję na poczcie jakby co to będę kazał im zwrócić koszta
Sweeper

Post autor: Sweeper »

shark pisze:wporządku sweeper rozpakuję na poczcie jakby co to będę kazał im zwrócić koszta
jeżeli będzie rozbity to nie rób od razu zadymy - zapytaj o procedurę reklamacyjną, czy musisz mieć dowód zakupu (nie mów ile kosztował)
jak trzeba będzie to zrobię Ci paragon do kufelka, ale na 50pln - niech pokryją koszty jak nie umieją paczek rozwozić
ODPOWIEDZ