Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

MIEDZIANA GÓRA 2007 - PO ZLOCIE

Moderator: Moderatorzy

el_palindo

Post autor: el_palindo »

wszyscy dotaarli do domow cali i zdrowi??

a Ty bez przygód ?? :mrgreen:
kureckie30
Posty: 223
Rejestracja: 4 lutego 2010, 07:38

Post autor: kureckie30 »

czesio w domu tylko jakis palant wcofał mu sie hakiem w przod hultaja, ale za to jaśko porzadził jeszcze do godziny 18 chyba :)
supermonster

Post autor: supermonster »

-=wasq=- pisze:nom imprezka na 10000% udana :) za rok powtorka :)

a juz 8 wrzesnia mini zlot w katowicach :) :P wiec szykowac swoje piateczki :)
a o co chodzi z tymi Katowicami?? :shock:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

slub rosiczkow osiolku :-P
Qucor

Post autor: Qucor »

Ojej ale było... tyle fajnych autek w jednym miejscu :mrgreen:

Wypasik 8-)

Dojechaliśmy w góry spokojnie i bez przygód :-D

Dzięki za miłe chwile i fajne wspomnienia do zobaczenia jak najszybciej :mrgreen:

P.S. Brat się w piątkach <love> i już dziś miał okazje kupić od jakiegoś Dziadzia GTR-ke :-P już zbiera kapuste :-D
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

wszycy z tego co widze dotarli cali :)


my z gufnerm wyjechalismy kolo 17 :P

nic nierobienie jest piekne :P ale jutro niestety praca :(
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

KureckiGTT pisze:czesio w domu tylko jakis palant wcofał mu sie hakiem w przod hultaja, ale za to jaśko porzadził jeszcze do godziny 18 chyba :)
heheh wypil 5 browarow i jeszcze dostal odemnie jakas 50 vodki :P

tak wogole jasko ma sie niuedlugo zalogowac na forum i pokazac swoja r5 :)
Awatar użytkownika
Kniksc
Posty: 169
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 18:33
Lokalizacja: £ozina (Wroc³aw)

Post autor: Kniksc »

zlot był genialny, wielkie dzięki dla wszystkich a zwłaszcza organizatorów.

Droga do domu była trochę długa i z przygodami, jakiś koleś przede mną zaczął wyprzedzać kogoś na ciągłej a za mną jechali tajniacy astrą, włączyli sygnał i zaczęli go gonić, idioci wyprzedzali na ciągłej i na wzniesieniu zjechałem do krawędzi ale ktoś jechał z naprzeciwka i musiał uciekać do rowu :|
Qucor

Post autor: Qucor »

Czesio... Jaśko... O kogo chodzi :?:

Fuck że musiałem tak wcześnie jechać :-| :-(
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Sweeper pisze: Najszybszym kierowcą okazał się Damian (Sołtys) który w Renault Clio osiągnął czas 2:03:84<br>
Drugie miejsce z czasem 2:05:37 wywalczył Kali<br>
Trzecie miejsce i czas 2:08:61 zdobył Zuwik
<br><br>
W konkursie na najładniejszy samochód zlotu wygrały wszystkie Piąteczki, ponieważ jednak nie mieliśmy tyle pucharów jury postanowiło przyznać nagrodę Foggiemu
<br>
Nagrodę w konkursie na najgłośnieszy samochód jury w składzie: Linka i Sweeper przyznało jednomyślnie Maolatowi
maolat dostal jeszcze nagrode za najwiekszego dlubacza piatek :P

na zloci ciekla mu waha oraz zerwal pasek klinowy i zagotowal piateczke przez co musial dlubac zamiast latac po torze :P
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

kniksc pisze:zlot był genialny, wielkie dzięki dla wszystkich a zwłaszcza organizatorów.

Droga do domu była trochę długa i z przygodami, jakiś koleś przede mną zaczął wyprzedzać kogoś na ciągłej a za mną jechali tajniacy astrą, włączyli sygnał i zaczęli go gonić, idioci wyprzedzali na ciągłej i na wzniesieniu zjechałem do krawędzi ale ktoś jechał z naprzeciwka i musiał uciekać do rowu :|
jak to... paly wyprzedzaly i ten ktos z przeciwka zjechal do rowu?? wypadek czy tylko tak troszke??

opowiedz wiecej ;>

a renia sie spisala?? wody wystarczylo?? :-)
Awatar użytkownika
Kniksc
Posty: 169
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 18:33
Lokalizacja: £ozina (Wroc³aw)

Post autor: Kniksc »

no tak pały przecież pisałem że idioci. tamten koleś którego gonili wyprzedzał jeszcze w miarę bezpiecznie ale oni to jak skończeni kretyni a ten z naprzeciwka zjechał na trawkę tylko na szczęście.

a renia spisała się super, nawet wody nic nie wypiła bo jechałem spokojnie 110km/h w końcu już się nie spieszyłem ;-)
graczu

Post autor: graczu »

bylo naprawde zajebiscie - ale tak na przyszlosc w sumie - moze zrobic tor taki, zeby startowalo jedno autko, a nastepnie drugie autko juz gdy to pierwsze jest w polowie ?

te 2 przejazdy to malo bylo, chce wiecej :D

no i pytanie - ktos sie zaopiekowal moja kurtka ? (granatowa, adidasa)
żuwik

Post autor: żuwik »

graczu pisze:bylo naprawde zajebiscie - ale tak na przyszlosc w sumie - moze zrobic tor taki, zeby startowalo jedno autko, a nastepnie drugie autko juz gdy to pierwsze jest w polowie ?
Myślałem nad tym jeszcze jak jeździliśmy, ale w sumie... Po co ryzykować. A nikt nie chce żeby zabawa przerodziła się w dramaty. Może uda się na przyszły raz zrobić trasę bezkolizyjną? ;)

Wróciliśmy cało, podusia rzadko doskwierała. Jutro wymieniam a puchar do dachu kleję :D Takim dumny ze złomka ;)

Dzięki dziewczyny i chłopaki, spot mega i fajnie zobaczyć was face to face ;)
graczu

Post autor: graczu »

Wlasnie o to mi chodzilo - zrobic tak, zeby nie przecinala sie trasa nigdzie :]

Linka nie odbiera tel, Kurecki tez nie - czy ktos moze wie co z moja kurtka ?
ODPOWIEDZ