Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Auto Tuning Show 2007 Słupsk (Redzikowo Lotnisko)

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

supermonster

Post autor: supermonster »

jest - zdjęcie nr. 13
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

widzialem ta subarke na tuningowisku we wrocku na zywo i przysiegam ze wstydzilbym sie nia jezdzic... kazdy kogo widzialem kto ja zobaczyl to w smiech...

zdjecia nie pokazuja tego jak bryzdka jest... nawet w malym stopniu... poprostu zal sie robi jak sie na nia patrzy...
Kinga

Post autor: Kinga »

O Subaru powiem tylko, że jest mocno....eklektyczne :lol: chromy w rajdówce, yeah :mrgreen:
po cholerę mu te siateksy, wloty i pług :roll: rajdówki są pooblepiane różnymi, niekoniecznie pięknymi rzeczami, ale jest to mechanicznie i fizycznie uzasadnione...a ponieważ każda z tych rzeczy pełni ściśle określoną funkcję, jest to na swój sposób ładne.
Np. ogromne wrażenie zrobiłoby na mnie dziś na żywo Audi Quattro, które wygrało Pikes Peak, ale dlatego, że wiem, co to auto potrafi :shock: i rozumiem, dlaczego wygląda jak batmobil.
chromowanych lusterek a la SLR, siateksów, okularków i "naklejek mocy" nie zrozumiem...
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

i jeszcze nie lubisz lambodorow :-D
Łosiu R5

Post autor: Łosiu R5 »

Pod tym linkiem macie kolejną porcję zdjęć:

http://nm.slupsk.pl/index.php?option=co ... 4&catid=29
supermonster

Post autor: supermonster »

Dzięki! Kolejna wiocha do galerii:

Obrazek

Ale temu muszę przyznać że się postarał, podoba mi się:

Obrazek

a dla takich wrażeń wizualnych warto wybierać się na zloty:

Obrazek
egonn87

Post autor: egonn87 »

Mnie natomiast nie podoba się ten Rekord. Fakt faktem, że jest to stary model w dość dobrym stanie technicznym , ale nie podoba mi się to, że ma świadomie zdarty lakier i ze efektem tego rdzewieje. Przecież takiemu wozowi już się chyba nie będzie dało nigdy przywrócić oryginalnego stanu??? To jest takie myślenie- teraz mojemu wozowi nikt nie będzie mógł zarzucic, że ma rysy, że jest żle wyprowadzony, że ma zlewki po malowaniu, albo że tu jest lakier matowy... Myślenie idioty, a jesli własciciel naprawdę zrobił to tylko i wyłacznie dla takiego stylu, to jest już skończonym idiotą. Trabant jest gicior :mrgreen:
supermonster

Post autor: supermonster »

to nie Rekord tylko Ascona. Takie coś to Rusty Style, obok Rat Style nurt tuningowy który wychodzi najlepiej i najczęściej spotykany jest na samochodach niemieckich (głównie VW). Z tego co wiem (a moze źle wiem) to taki efekt rdzy pokrywany jest dodatkowo bezbarwnym aby ałto dalej nie rdzewiało...
Qucor

Post autor: Qucor »

Z tego co czytałem na temat tego Łopla to koleś specjalnie go wyczyścił z lakieru a goła blacha nie chciała rdzewieć więc polewał ją roztworem wody z solą :-P

Podobno sprawa wygląda tak że takie auto nie zostanie nigdy zeżarte przez rdze bo ona powleka tylko całą wierzchnią powierzchnie auta :-P jakoś to tak jest że jak ma dostęp powietrza to jest "niegroźna" a pod warstwą lekieru zaczyna zjadać samochód...

Tak więc niemieki pojazd + rost styl + zawieszenie pneumatyczne = :evil:
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Qucor pisze:Tak więc niemieki pojazd + rost styl + zawieszenie pneumatyczne = :evil:

chyba ci sie symbole pomyliy :P powinno byc tak

Tak więc niemieki pojazd + rost styl + zawieszenie pneumatyczne + 3,0V6 = 8-) 8-)
Qucor

Post autor: Qucor »

No prezesku można i tak :-D
Rosic

Post autor: Rosic »

tak generalnie to chyba rust styl :-P
Kinga

Post autor: Kinga »

rost - pierwszy w Polsce, przemistrzowski, odważny i za...bisty :-D uwielbiam culty :mrgreen:
egonn87

Post autor: egonn87 »

No tak, to jest Ascona! trudno mi na zdjęciach na pierwszy rzut oka odróznić ascony od rekordów. Ta jest piękna [URL=http://http://www.opel6070club.com/kemo ... ona_b2.jpg[/URL] Własciciel jest troszku za bardzo dbały o wygląd, auto wyglada lepiej niż z fabryki :mrgreen:
Łosiu R5

Post autor: Łosiu R5 »

Subaru zostało sprzedane już nie lata po słupsku stego co wiem to za 190000zł
ODPOWIEDZ