Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

KLUBOWE NAKLEJKI

Wszystko o klubowych gadżetach.

Moderator: Moderatorzy

rotti

Post autor: rotti »

gufner pisze:Kaska doszla. Naklejeczki wyslane. Do Makhiego i Rottiego. Pozdrawiam :-D
Naklepki odebrałem , i idę płacić
Dzięki
makhi

Post autor: makhi »

chciałbym jeszcze 4 naklejki, te z zarysem autka.Bedę chciał jedną z przodu na szybie przykleić na pasku przeciw słonecznym, dwie dla Stitchiego i jedną na zapas.Jedna se na lapka przykleiłem :)
Karol89

Post autor: Karol89 »

Sa jeszcze moze ? zdeka zamulilem
gufner

Post autor: gufner »

Siemka, dajcie na PW swoje adresy i co kto potrzebuje, powysylam wam, zrobicie mi przelewy albo za pobraniem, jak kto woli :-)
Karol89

Post autor: Karol89 »

gufner, Ile wogole kosztuja ?
gufner

Post autor: gufner »

Siemka. Wyslalem dzis do Was naklejki. Oczekujcie jakos na dniach :-) Komplet naklejeczek to 10 + 3,5 zeta za polecony.
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

dzięki czekam ;-)
qcnka

Post autor: qcnka »

doszło, dzięx :-)
gufner

Post autor: gufner »

Miło mi z tego powodu :-) Tylko ladnie naklejajcie :-D
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

dzięki naklejki doszły kasa została zapłacona powinieneś mieć niedługo
BGZ

Post autor: BGZ »

Siemanko Są jeszcze naklejki?? bo jestem chętny na Komplecik ......
sebasport

Post autor: sebasport »

Ja tez bym sie pisal na komplecik.
gufner

Post autor: gufner »

Ufff wrocilem wlasnie z firmowego wyjazdu. Masakra zmeczony jestem a dzis jeszcze flaszeczka do zrobienia :-D No ale podajcie namiary na PW do mnie i postaram sie powysylac do was w tygodniu, jesli mi oczywiscie szef nie wlepi jakiegos wyjazdu dłuższego. :-P
sebasport

Post autor: sebasport »

Wysłalem na pw namiary na siebie 2 tyg.temu i cisza.Pewnie zapomniałes.Wysle jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Gufner, ja tez chce!! :mrgreen: Renia bedzie u mnie w przyszlym tygodniu wiec od razu dostanie naklejki :)
ODPOWIEDZ