Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Gufner - upolowane Piąteczki

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

gufner

Gufner - upolowane Piąteczki

Post autor: gufner »

Pod akademikiem Polibudy Łódzkiej
Obrazek

U mnie pod blokiem
Obrazek

Kolejna kolo akademika a w srodku cala rodzinka :-) Mama powozila :-)
Obrazek

I podczas zawracania na jednej z ulic. Dziadziunio starszy prowadzil :-) Powolutku, delikatnie :-)
Obrazek
shark

Post autor: shark »

a co ten dziadzio podkowe ma na grillu ;> hihi i przepalona żarówka i już mandacik :P
gufner

Post autor: gufner »

Dokladnie :-) To podkowa hehehe :-) Do gory umocowana :-D
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Podkowa na grillu w R5 ;-) jeszcze nie widziałem,pewnie na szczęście :-D żeby go renia nie zawiodła :roll:
gufner

Post autor: gufner »

No, kilka upolowałem, niekture ciekawe egzemplaze i co najgorsze, nie widzialem ich w klubie.

Gdzies na skrzyzowaniach i parkingach w Lodzi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

U mnie pod blokiem
Obrazek

A tu złapany Graczu :-)
Obrazek

Pieknie utrzymana biała, kolo mojej pracy.
Obrazek

Przy Manufakturze
Obrazek

I znow kolo firmy zlapana. Jeszcze koles za bilecik placil :-)
Obrazek

A to w Pabianicach. Fajna, maske miala troche podrapana.
Obrazek

I najciekawsza :-) Z meczu ŁKS vs. Legia. Ciemno bylo ale ja dojrzalem hehe. I to po 5 piwach :-P
Obrazek
Arti

Post autor: Arti »

natrzaskałeś tego trochę :)
KinioPP

Post autor: KinioPP »

Też mam na tablicy ZSZ :)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

a ja tego pana od tej piątki z pabianic znam :D:D:D kupowałem cały środek od niego :D
graczu

Post autor: graczu »

tam gdzie zlapal mnie Gufner (ul proletariacka) to czesto mnie mozna tam zaparkowanego oblookac :)

ja znam ta czerwona z bagaznikiem na dachu (1 zdjecie) jezdzi droga na pabianice/konstantynow obok smulska

na retkinii kreca sie 2 zielonkawe piatki i jedna granatowa (kiedys to normalnie myslalem ze to wierna kopia mojej - tez bez klapki wlewu, zderzak przedni w tym samym miejscu pekniety, tez granatowa :P )

w ogole Gufi Ty kurcze jezdzisz z aparatem w dloniach czy co ? :P nie rozstajesz sie z nim ? :D
gufner

Post autor: gufner »

Nie no, wszystko komorka cykane i mi sie uzbieralo z chyba miesiaca :-) Schabik na miedzianke bedzie moj hahahahahaha.
gufner

Post autor: gufner »

Zbliza sie Miedzianka wiec wstawiam kolejne z polowan :) Moze wygram schabowego hehe :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Arti

Post autor: Arti »

i krakusa złapałeś ;-) nawet
gufner

Post autor: gufner »

hehe sie jezdzi po Polsce to sie lapie tu i tam:D
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Czerwona z Krakowa,była na Borkach 2004.Z tyłu była naklejka Pikura .Widać ktoś zmienił. :-?
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

gufner,

upolowałes moja piąteczke na stacji ;-)
ODPOWIEDZ