Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

SPOTY WARSZAWA

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

konradmk

Post autor: konradmk »

hehe a to was widziałem :D tylko nie wiedziałem czy mam killować czy w mordę lać hehe
spoko, będę wypatrywał.

PS szybko ta corolka jeździ?
Kinga

Post autor: Kinga »

zwyczajnie, rzekłabym. To seryjne, cywilne, zwykłe 1.4 :-)
a widzisz, to teraz będziesz nauczony, żeby co najwyżej pomachać :lol: bo raczej żadne z powyższych...mieliśmy wczoraj ruszyć mojego renota, ale niestety najpierw musiał sobie wciągnąć, żeby odpalić :-| a potem zwiędły mu opony :evil:
konradmk

Post autor: konradmk »

no to do roboty. pompuj gumy i ognia :)
Kinga

Post autor: Kinga »

dziśśś wreszcie pierwszy raz od dwóch lat mam weekend, w który nic nade mną nie wisi, więc cośtam się zrobi
konradmk

Post autor: konradmk »

możliwe że będę w weekend wolny, mogę podawać klucze :)
Kinga

Post autor: Kinga »

wielkie dzięki, ale szkoda fatygować kogoś do pomocy przy tak nieznacznych rzeczach, jakie są tam do zrobienia :lol:

PS i nie mogę go popsuć, bo za tydzień jedzie na ślub i ma być sprawny
bueheheh
Ostatnio zmieniony 21 września 2007, 11:56 przez Kinga, łącznie zmieniany 2 razy.
konradmk

Post autor: konradmk »

no i zawsze można więcej zaszkodzić niż pomóc :D ok tak tylko chciałem być miły hehe
Kinga

Post autor: Kinga »

nie mogę edytować postów :roll:
jeśli będę potrzebowała pomocy, zapamiętam, kogo prosić ;-) Czeka mnie za jakiś czas zmiana deski :shock: zamocowanie halogenów i inne takie pierdoły.
Teraz tylko pierdoły, bo auto musi być ready steady na przyszłotygodniowy ślub ;-)
Kinga

Post autor: Kinga »

słowo p i e r d o ł y jest cenzurowane? :shock:
konradmk

Post autor: konradmk »

uuu jak na ślub to na szybko felgi i polerka lakieru :)
Kinga

Post autor: Kinga »

Felg niestety nie ogarnę po za tym najchętniej bym je wypolerowała, nie spieszy mi się. A o polerkę lakieru się nie martw. Jest polerowany tak często, że niedługo będę froterować podkład

PS i co, spot się odbył? nie mogłam przyjechać, bo pocięliśmy zderzak :mrgreen:
konradmk

Post autor: konradmk »

nie wiem, nie byłem, przeciąłem oponę w piątek wieczorem...
Kinga

Post autor: Kinga »

a to peszek :roll:
ja solidarnie pocięłam zderzak. Mam trochę wyrzuty sumienia, że auto stoi sobie teraz bez przodu :lol:
konradmk

Post autor: konradmk »

o właśnie mi się przypomniało że muszę wysłać kierę franticowi, więc do czasu otrzymania jego kiery nie pojeżdżę :(
Kinga

Post autor: Kinga »

mogę Ci pożyczyć moją starą campusową :-)
ODPOWIEDZ