Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

SPOTY WARSZAWA

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Mieszek

Post autor: Mieszek »

arex2006 widzę, że niedaleko siebie mieszkamy:D jakies tylko 15km:P
a co do spota to w sumie możnaby było zrobić jakiegoś, ale może niekoniecznie w ten weekend... sądzę, że 3 koncerty będą mi w tym bardzo przeszkadzać :-/
rotti

Post autor: rotti »

to jak robimy cosik
clio-energy

Post autor: clio-energy »

fajnie że macie na spotach stare piątki u nas sie nie pojawiają
Kinga

Post autor: Kinga »

ja odpadam, w ten weekend eszeszesz, potem egzamin i dwa śluby, z czego na jeden trzeba będzie przeturlać żabę :-) ale kierunek nie ten
poza tym nic nie zrobiłam, więc nie ma co pokazać :lol:
Mamooth

Post autor: Mamooth »

Kinia tak z ciekawości pytam ;-), jakim aparatem były robione te fotki?

Pozdro :-D
Kinga

Post autor: Kinga »

Canon 20D, ale więcej Ci nie powiem, bo wierz mi, ale ni w ząb się na tym nie znam :-)

EDIT
nie zdrabniamy moich imion :evil: :-P
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Aż się wtrącę :arrow: aparacik miodzio, zdjęcia robię wyłącznie amatorsko. Mam canona S3 IS , kompakcik z dobrym zoomem i czasami długie nagrania video przydają się spokojnie można godzinkę kręcić z jakością prawie DVD w stereo. Rewelacją jest to że posiada 4 komory na baterie AA po załadowaniu akumulatorków spokojnie mogę zapełnić kartę 2 GB bez ładowania. Marzyła mi sie lustrzanka ale rok temu do 3 tys nie można było dostać nic konkretnego nawet z używanych. Jak co ze swojego jestem zadowolony
konradmk

Post autor: konradmk »

kiedy jest jakiś spocik?
konradmk

Post autor: konradmk »

w ten weekend? galeria mokotów? c'mon :)
Mieszek

Post autor: Mieszek »

mi pasuje :-D jakos tak może w niedzielę około 16?
konradmk

Post autor: konradmk »

a może wcześniej? zanim się zrobi ciemno i brzydko
Mieszek

Post autor: Mieszek »

może być i wcześńiej :-D mi niedziela ogólnie pasi.
Kinga

Post autor: Kinga »

moooooooże byśmy wpadli, ale nie obiecuję, bo nie jestem pewna, czy będziemy w Warszawie.
BTW Konrad, tym razem widziałam Cię koło IMAXa, cieszę się, że jeździ ;-)
konradmk

Post autor: konradmk »

a czym jechałaś? :) jeździ jeździ i to całkiem nieźle. elektryka zrobiona, środek wybebeszony dokumentnie, pozostało mi tylko wyważyć koła bo powyżej 160 strasznie trzęsie budą :D
Kinga

Post autor: Kinga »

Jechałam z moim chłopakiem białą corollką E-11 :-) chyba niezbyt dyskretnie się gapiliśmy bo dziwnie na nas patrzyłeś (skręcałeś gdzieś w lewo)
przy następnym spotkaniu chyba Cię już zatrzymamy :lol:
męsko siedzi Ci przód :shock: no i poszerzony front bez badlooka w tym samochodzie jest mistrzem świata :-)
ODPOWIEDZ