Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Konrad Mini 1.8 16V RWD

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Konrad K_2

Post autor: Konrad K_2 »

gufner pisze:Będzie odpalał. Ta śrubeczka działa w ten sposób że jak jest wkręcona to w gaźnik wpada mniej powietrza, przez co musi pobrać więcej wahy. Dlatego miałeś opalone świece. Mnie kiedyś wypadła ta śrubeczka, efekt był taki że ciągle na ssaniu musiałem jechać bo miał za dużo powietrze i potrzebował jeszcze więcej wahy. Jeśli coś namieszałem to mnie poprawcie. Ale ogólnie o to w tej śrubce biega aby było ile trzeba wahy i ile trzeba powietrza. Jak czegoś jest niewystarczające to wciąga wahy więcej o wiele.
jestes pewny?
czyli im bardziej wykrecona tym lepiej powinno byc? cosmi nie gra....

pd gufner na przyszlosc nie wszystko na silikon bo chlerstwo lubi wlazic tam gdzie nir trzeba ;-)
gufner

Post autor: gufner »

Nie im bardziej wkręcona!! Jest optymalne wkręcenie dla silnika i koniec!! I własnie masz tak wkręcić te śrubkę aby silniczek pykał ładnie. znaczy sie mieszanka jest wtedy optymalna. Otwierasz książkę na instrukcji ustawiania obrotów dla jałowego i krok po kroku merdasz w gaźniku aż wszystko bangla. A co do silikonu jestem jego przeciwnikiem. Jeśli gdzieś znalazłeś silikon to na 90% nie jest to moja sztuka :)
Konrad K_2

Post autor: Konrad K_2 »

poszedł sie czeesać - chce ktoś GTTka z osprzętem i dziurą w bloku :-)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

<brawo> ile doładowania dałeś?
Konrad K_2

Post autor: Konrad K_2 »

wsmpw pisze:<brawo> ile doładowania dałeś?
zasluzył sobie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ale jest nowy dawca i projekt idzie dalej

Obrazek

tylko z innym silniczkiem

Obrazek

a narazie weszła klatka (przymiarka)

Obrazek
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

a za ile ??? i czemu z dziurą w bloku - bez oleju jeździłeś ??? czy doładowanie dałeś opór ??? i ci się tłoki stopiły
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Konrad K_2

Post autor: Konrad K_2 »

tłoki sie nie stopiły - panewka przestrzaliła blok

oferuj :-)
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

200 zl ;)

może być bez turbiny ;) i skrzyni ;)

ale kolektory , gaźnik itd itd itd moze być bez inter coolera
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Konrad K_2

Post autor: Konrad K_2 »

przemysle , bo mam 2 głowice po regeneracji

jak wyrwe go z samochodu to dam znac
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

masz głowy od gtt - po regeneracji ???/
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Konrad K_2

Post autor: Konrad K_2 »

tak
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

OJEJ - no to ile ??? tylko jeszcze jest zonk bo ja nie mam kompletnie czasu ewentualnie jechać po to

JAKAŚ wysyłka

to mzoe te głowice kupię ;) i gaźnik np. i kolektory ;) mozesz mi fotki wysłać na krystian_j@Poczta.onet.pl

A dla czego pytam bo będe sam niedługo silnik 1.4 turbo składał do drugiej r5 i albo muszę dać głowice do regeneracji albo..... to już wiesz co ;)
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Konrad K_2

Post autor: Konrad K_2 »

jak chcesz to jedna głowice mozesz miec jutro w piastowie
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

nie mam jak się wyrwać weekend chcę odopocząc od roboty mam dość tygodnia ;)

wiec ewentualnie ja to tylko WYSYŁKA :)

Ale głowy mi trzymaj ;) bo i tak miałem swoją dawać do regeneracji więc... sam wiesz

napisz mi na PW ile byś sobie życzył jak ci nie potrzebne i pewnie się jakoś dogadamy ewentualnie czekam na foty real główek itd itd itd ;)
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

ja tez zainteresowany jestem!!
ODPOWIEDZ