Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

błotniki

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

kuchta
Posty: 52
Rejestracja: 2 marca 2011, 20:54
Lokalizacja: Bukowina T

błotniki

Post autor: kuchta »

Hej Koledzy szukam do 5 Alpiny tylnych reperaturkę lub coś podobnego co można wstawić może ktoś mi doradzi co zrobić z tymi Błotnikami z góry dzięki.
gran
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

ja być może mogę załatwić tylny błotnik ale tylko prawy, fabryczny renault leżak magazynowy-ale obawiam się że cena może przekroczyć 350pln
inna opcja to kiedyś na ebayu gościu miał ale wychodziło 2000pln za sztukę :szok:
trzecia opcja to spróbuj skontaktować sie z firmą KLOKKERHOLM z danii. Dane sobie wygooglaj.
czwarta opcja-jaką podsunął mi vino1986 to mógłbym zrobić żywiczną formę z moich ale potrzebowałbym kogoś do pomocy bo krucho u mnie z czasem
piąta opcjia to zrób jak vino1986-reperaturki do tyłu zrobił z przednich błotników, dalekie to od oryginału ale jeśli o mnie chodzi to podoba mi się bardziej niż orig.
kuchta
Posty: 52
Rejestracja: 2 marca 2011, 20:54
Lokalizacja: Bukowina T

Post autor: kuchta »

poproszę tel.
gran
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

791 993 063 nie odbieram zastrzeżonych. Rysiek.
vino1986

Post autor: vino1986 »

kuchta pisze:poproszę tel.
do Rycha czy do mnie :?: :P
kuchta
Posty: 52
Rejestracja: 2 marca 2011, 20:54
Lokalizacja: Bukowina T

Post autor: kuchta »

do Rycha

[ Dodano: 23 Lipiec 2011, 11:06 ]
dalej poszukuje tylnych błotników lub budy do babci
gran
vino1986

Post autor: vino1986 »

ciezka sprawa bedzie z blotnikami... raczej powiedzialbym ze nierealna... co do budy juz predzej... ale licz sie z tym ze tez nie bedzie w super stanie taki wiekowy samochod...
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

A Alpine różni się od zwyklaka ??
Bo jak coś to tu jest do "zwykłej" babci, tanio :
http://moto.allegro.pl/blotnik-tylny-pr ... 43150.html
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Z tego co kojarzę to nie.
vino1986

Post autor: vino1986 »

nie ma roznicy... mnie sie tylko wydaje ze lekko sie moga roznic przednie blotniki... bo popasowalem ja elegancko a i tak wychodzi na to jakby za krotkie byly bo wyje zderzak z przodu... :mysli:
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

cena super ale szkoda że taki pokiereszowany..
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

RYCHO35 pisze:cena super ale szkoda że taki pokiereszowany..
Pokiereszowany ?? E tam, troszkę rysek.
Awatar użytkownika
Jackal
Posty: 256
Rejestracja: 4 lutego 2010, 23:00
Lokalizacja: Dêbica // Rzeszów

Post autor: Jackal »

Klepnąć i będzie jak nowy ; ) Mi nie potrzebny, ale myślę, że nawet na pocięcie komu się może przydać ; ) Do tego w tej cenie..


A tu lewy : http://moto.allegro.pl/blotnik-tylny-ty ... 03939.html

Tu jeszcze cały prawy : http://moto.allegro.pl/renault-5-3-drzw ... 60799.html
vino1986

Post autor: vino1986 »

Kurwa :wnerw: czemu nie bylo czegos takiego jak ja swoja reanimowalem... :nerwus:
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

zawsze możesz wymienić na orginał, ale szczerze mówiąc twoje rozwiązanie podobało mi się...
ODPOWIEDZ