Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

SWAP na B18FT z 1.7

W tym temacie znajdziemy wszelkie informacje potrzebne przy przekładaniu silnika

Moderator: Moderatorzy

Czarny_Wojownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 lutego 2023, 21:02
Gender:

SWAP na B18FT z 1.7

Post autor: Czarny_Wojownik »

Cześć,
Przejżałem wstępnie SWAPowe forum i nigdzie nie widzę opisu przekładki na Volvo 1.7 Turbo krok po kroku.
Jest wiele wątków, ale żaden to nie tutorial, lub dokładny opis- a tego właśnie potrzebuję.

Najmniej wiem w 2 tematach tj. wiązki elektrycznej oraz podciśnienia. Mechanicznie i fizycznie pasuje mi 1:1 prawie i na tym koniec łatwych wyzwań.

Może ktoś z Was ma jakieś podpowiedzi, tipy, na co uważać, co jest ważne a co można pominąć?
Jestem na etapie wyciągania 1.7T z Volvo i wyciągania 1.7 z R5. Zatem sporo może jeszcze pójść nie tak :p

Z góry dziękuję za pomoc.
Jeżeli przegapiłem istniejący wątek to proszę o podpięcie.

Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3947
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: SWAP na B18FT z 1.7

Post autor: Andzia »

Albo grubo albo wcale...
Może ktoś coś podpowie :)
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: SWAP na B18FT z 1.7

Post autor: Hawi »

Nie ma letko :P

viewtopic.php?t=9578

Hehe tutoriala nie znajdziesz bo ten silnik nigdy nie był ory więc wszystko to rzeźba... przejrzyj to co podesłałem trochę wyjaśni.

To nie jest utarta ścieżka... to jest projekt. Popatrz w moich tematach o 5 trochę może wyjaśni :)

Walcz jak już podjąłeś rękawice. :)
ODPOWIEDZ