Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Może komuś piąteczkę

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

qrde obsrane zaplesniale wrastajace w ziemie 1000 pln cena za sztuke ehhh


ja wiem ze sie zrobila moda na r5 ale qrde gdzies sa granice rozsadku
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Takie czasy. Ceny poszły w górę. Ładne egzemplarze to już nie 1200 tylko 3000-4000PLN. To tez gruz musi więcej kosztować.

We Francji też już nieco drożej. Ale ja bym się raczej z tego cieszył niż płakał.
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Niestety jak dredzioch pisze tych samochodów już nie ma,a jak są to droższe.Osobiście pchał bym się w droższy jeżdżący egzemplarz niż to truchło,chyba że nie długo stoi,ale to nie w tym przypadku.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

dredzioch1 pisze:Takie czasy. Ceny poszły w górę. Ładne egzemplarze to już nie 1200 tylko 3000-4000PLN. To tez gruz musi więcej kosztować.

We Francji też już nieco drożej. Ale ja bym się raczej z tego cieszył niż płakał.

ja niestety płacze :P :P bo poluje na GTT GTE
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

No to moja rada jest, abyś polował szybko.
Generalnie moja obserwacja jest taka, że auta 25-40 lat mocno drożeją, bo kupują je ludzie którzy w dzieciństwie mieli z takimi do czynienia. Potem zainteresowanie starszymi spada do pewnej grupy kompletnych ignorantów którzy mają sporo hajsu. Ale wtedy poza pewnymi wyjątkami auta już utrzymują jakiś stały pułap cenowy, albo nawet tanieją.
Dobrym przykładem jest Warszawa - był czas, że jakieś chore pieniądze kosztowały. Ale wszyscy co chcieli już pokupowali, a dla młodszych jest to kupa goowna i szukają czegoś nieco nowszego. Rynek wyluzował. Teraz na topie kanty, pierdolonezy i E30. Więc na R5 to ostatni moment. Ceny za 2-3 lata odpłyną totalnie... Szczególnie wersji rzadkich i nie wieśniaczonych tuningiem lat 90tych.
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

...ale te dwa piątale są wyjątkowe-sprzedający opisał że napęd na tylne koła :lol:
ODPOWIEDZ