Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

croolik - KRK aka CKMK

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

croolik

croolik - KRK aka CKMK

Post autor: croolik »

Wszystkie fotki, tak się jakoś złożyło, zrobione na Trybuny Ludów.

01/05/08

Obrazek
Obrazek

A poniżej, choć różne daty, to samo autko.
Od dawna już go nie widuję.

01/04/07

Obrazek
Obrazek
Obrazek

23/05/07

Obrazek

23/06/07

Obrazek

25/08/07

Obrazek

To na tyle. :)

Dom
el_palindo

Post autor: el_palindo »

croolik pisze:A poniżej, choć różne daty, to samo autko.
Od dawna już go nie widuję.
też na woli duchackiej ?

ona była kiedyś na sprzedaż - oglądałem ją ( z rok temu ) i tam była sama rdza, wiec pewnie wylądowała na złomie
croolik

Post autor: croolik »

Tak, Wola. :)
W późniejszym czasie nie miała już tablic, więc może faktycznie źle skończyła. ;-)
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Elo Croolik,udane polowanko,czekamy na jeszcze.
croolik

Post autor: croolik »

Widziałem jeszcze parę "piątek" w okolicy. Jeśli uda mi się je 'dorwać', na pewno je tutaj wrzucę. :)
croolik

Post autor: croolik »

Hello, chwilkę mnie nie było, ale jak to mówią - "zarobiony jestem". ;)

Wyniki dzisiejszego "polowania", a tak właściwie nie polowania, tylko raczej akcji-niespodziewanki pt. "ślepej kurze ziarno". ;)

Zaparkowałem swoją piąteczkę pod blokiem; zmierzam powłóczystym krokiem do klatki (z drugiej strony bloku) i co widzę? Identyczną piąteczkę jak moja (no ok, prawie identyko). :D
(W pierwszej chwili myślałem, że mi ją podprowadzili - tylko jakim cudem tak szybko :D ).

Fotki z komórki, stąd jakość nie teges.

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ